Workshop Zelf Latex Kleding Maken - Amsterdam

Workshop Zelf Latex Kleding Maken - Amsterdam

Al onze workshops zijn geschikt voor iedereen!

We geven workshops in Amsterdam en in Emmen.

Dus man/vrouw, creabea, bouwvakker, notaris of twee linkerhanden... iedereen kan latex kleding maken na onze workshops.
We leiden je stap voor stap door het technische proces en beantwoorden al jouw vragen,

geen vraag is ons te gek! Je krijgt eerst theoretische informatie, vervolgens gaan we oefenen met restjes latex, en dan het echte werk... je gaat helemaal zelf iets maken.
Natuurlijk krijg je ook heel veel tips- en truuks tijdens de workshop zodat je bepakt en bezakt en vol met inspiratie en leuke ideetjes voor jouw zelf te maken latex kleding de deur uit gaat!!

Wij hebben inmiddels ruim 20 jaar ervaring en ook bijvoorbeeld Victor en Rolf wisten ons te vinden voor een latex haute couture collectie in Parijs (zie de homepage van onze website voor de beelden).

En overbodig om te vermelden... maar als vrouw kun je ook tijdens onze workshops herenkleding maken en mannen kunnen natuurlijk ook dames kleding maken (voor hun partner of gewoon voor zichzelf!)

▼ Show More

Louwesweg 1, 1066 EA
Amsterdam
02 December , Sunday 09:00

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam