Workshop denk- en doespelletjes

Workshop denk- en doespelletjes

Denk- en doespelletjes zijn puzzels waarbij je hond zijn koppie leert gebruiken. Een enorme leuke bezigheid om samen met je hond te doen. Denk- en doespelletjes zijn ideaal om je hond bezig te houden en mentaal te stimuleren.

In deze workshop maakt je hond kennis met verschillende soorten puzzels.

Als eigenaar leer je daarbij wat je hond leuk vindt, hoe je je hond kunt motiveren, hoe je het puzzelen stapsgewijs kunt opbouwen en hoe je kunt zien of een puzzel te makkelijk of te moeilijk is voor je hond. De workshop wordt begeleid door Majori Meijer, gedragstherapeut voor honden.

Een workshop duurt zo'n 2,5 uur en start om 13.30 uur. Locatie is Dierenopvang Amsterdam, Ookmeerweg 271, Amsterdam. Kosten zijn 45 euro. Per workshop kunnen zes honden en hun baasjes meedoen.

▼ Show More

Ookmeerweg 271, 1067 SP
Amsterdam
14 October , Sunday 13:30

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam