Workshop Basis Kinder EHBO

Workshop Basis Kinder EHBO

Tijdens deze KINDER - EHBO workshop word je aangereikt om
gecontroleerd te gaan handelen bij een ongeluk en/of verwonding van je kindje. Bovendien hopen we je zo meer vertrouwen te geven in eigen handelen tijdens het verlenen van Eerste Hulp.

De onderwerpen:

ØHoe te handelen bij kinder- ongelukjes?
ØWondverzorging,

pleister, ontsmetten of niet?
ØBrandwonden
ØBloedneus
ØTekenbeet
ØKoorts en koortsstuip
ØVerslikking en verstikking

Andere onderwerpen, waaronder; allergische reactie, vergiftiging, hersenschudding, bewusteloosheid, verdrinking, beademen en reanimatie en AED instructie bij kinderen kan op een eventueel nader te bepalen
datum worden besproken.


Lesgever: Bennita Blocq: van BLOCQ EHBO
Kosten: €57.50 pp
inschrijven: info@minichichi.com of bel 020-2333226

▼ Show More

Spaarndammerstraat 43 HS, 1013 ST
Amsterdam
17 July , Tuesday 19:30

More Events Nearby

 28 July , Saturday
 Pride Amsterdam, Amsterdam
 09 August , Thursday
 RAI Amsterdam, Amsterdam
 26 July , Thursday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Summer of Love Events, Amsterdam
 17 August , Friday
 Amsterdam, North Holland, Netherlands, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Melkweg Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Russland, Amsterdam
 12 August , Sunday
 Bitterzoet, Amsterdam
 03 August , Friday
 De Marktkantine, Amsterdam
 29 July , Sunday
 Park Frankendael, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Hiv Vereniging Regio Limburg, Amsterdam
 07 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 20 July , Friday
 Banda Bou catering, Amsterdam
 18 August , Saturday
 Blijburg Aan Zee, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 15 August , Wednesday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 14 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 23 July , Monday
 zeefdrukles.nl, Amsterdam
 04 August , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam