Winter-Fair in Ahoy

Winter-Fair in Ahoy

Beleef de winter in het knusse Rotterdam van 5 dec. t/m 9 dec. 2018 tijdens de Winter-Fair in Ahoy: Dé Lifestyle fair voor het hele gezin.

Ontdek bij ruim 250 deelnemers van alles op het gebied van de gezellige feestdagen, lifestyle, persoonlijke verzorging, mode, woon accessoires, culinaire lekkernijen

en nog veel meer, gepresenteerd in de vele gezellige sfeerkramen en stands.

Tijdens de Winter-Fair geniet je van veel entertainment voor jong & oud! Er zijn dagelijks leuke optredens en modeshows, je kunt verschillende workshops volgen en er vindt een gezellige Winter-Bingo plaats waar je mooie prijzen kunt winnen. En natuurlijk komen Sinterklaas en de Kerstman op bezoek! Kortom: de winter-fair is een sfeervolle belevenis voor een ieder.

Dus kom met je moeder, vriendinnen of gezin naar Ahoy!

▼ Show More

Ahoyweg 10, 3084 BA
Rotterdam
05 December , Wednesday 10:00

More Events Nearby

 26 October , Friday
 Rotterdam Ahoy, Rotterdam
 28 October , Sunday
 Rotterdam Ahoy, Rotterdam
 29 October , Monday
 Theater Rotterdam, Rotterdam
 13 November , Tuesday
 Rotterdam Ahoy, Rotterdam
 24 October , Wednesday
 Wildlife Film Festival Rotterdam - WFFR, Rotterdam
 09 November , Friday
 van Donge en de Roo stadion, Rotterdam
 04 November , Sunday
 LantarenVenster, Rotterdam
 26 October , Friday
 LantarenVenster, Rotterdam
 25 October , Thursday
 Rotterdam Ahoy, Rotterdam
 28 October , Sunday
 Lutherse Andreaskerk Rotterdam, Rotterdam
 20 October , Saturday
 Podium Grounds, Rotterdam
 20 October , Saturday
 Bax Music Rotterdam - Peter Verspuy, Rotterdam