Vier Jaargetijden met Angela Schijf in Grote Zaal

Vier Jaargetijden met Angela Schijf in Grote Zaal

Middagvoorstelling!

Angela Schijf en haar orkest zijn terug! Vorig jaar veroverden ze de harten van vele kinderen én hun ouders met deze muzikale theatervoorstelling. In dit avontuurlijke sprookje belanden twee zusjes - de één ijverig en braaf, de ander lui en brutaal - in het wonderbaarlijke land van

Vrouw Holle. Het orkest speelt de wereldberoemde muziek van Vivaldi. 4 Jaargetijden met Angela Schijf is een klassiek hoogtepunt voor het hele gezin.

▼ Show More

Vredenburgkade 11, 3511 WC
Utrecht
09 December , Sunday 13:15

More Events Nearby

 19 October , Friday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 12 October , Friday
 Bock & Rock, Utrecht
 01 October , Monday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 21 September , Friday
 Verbeter de Wereld, Utrecht
 06 October , Saturday
 Woofexperience Hondenschool, Utrecht
 22 September , Saturday
 Woofexperience Hondenschool, Utrecht
 06 October , Saturday
 innervibez l yoga & vitaliteit, Utrecht
 14 October , Sunday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 28 September , Friday
 innervibez l yoga & vitaliteit, Utrecht
 01 October , Monday
 NIBI - Nederlands Instituut voor Biologie, Utrecht
 09 October , Tuesday
 Novilo, Utrecht
 03 October , Wednesday
 SVOZ opleidingen in de zorg, Utrecht
 13 October , Saturday
 Bodytalk, Utrecht
 23 September , Sunday
 Café Kanaalzicht, Utrecht