The Real Gone Tones • after party Dj Kuczijo

The Real Gone Tones • after party Dj Kuczijo

Wspaniali The Real Gone Tones na żywo i DJ Kuczijo z płyt wracają do Spatifu w 2018 • bezwzględnie najlepsza z opcji do potańczenia przy rockabilly, r

okendrolu, country i r&b • w sobotę 20.01 • bilety 15/20 (after free, wstęp do Spatifu free)

https://going.pl/the-real-gone-tones-after

▼ Show More

Aleje Ujazdowskie 45, 00-536
Warsaw
20 January , Saturday 20:00

More Events Nearby

 13 October , Saturday
 Progresja, Warsaw
 18 October , Thursday
 Progresja, Warsaw
 11 October , Thursday
 klub Stodoła, Warsaw
 21 September , Friday
 klub Stodoła, Warsaw
 13 October , Saturday
 Stefan Jakóbczyk, Warsaw
 27 September , Thursday
 Chillout Team, Warsaw
 22 September , Saturday
 Centrum Targowo-Kongresowe ul. Marsa 56c w Warszawie, Warsaw
 29 September , Saturday
 VooDoo Club, Warsaw
 21 September , Friday
 Centrum Nurkowe Buddy, Warsaw
 11 October , Thursday
 COS Torwar, Warsaw
 12 October , Friday
 Samadhi Joga, Warsaw
 30 September , Sunday
 Sempo, Warsaw
 26 September , Wednesday
 Warschau, Warsaw
 15 October , Monday
 Strzelnica Warszawianka, Warsaw
 13 October , Saturday
 EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, Warsaw
 06 October , Saturday
 Beauty Lux Instytut Kształcenia Kosmetycznego, Warsaw
 21 September , Friday
 FizjoSystem - Szkolenia, Warsaw
 23 September , Sunday
 ACCESSIBLE POLAND TOURS BIURO PODRÓŻY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, Warsaw
 10 October , Wednesday
 Monta Bistro & Bar, Warsaw