Start opleiding Talentbegeleider Basisonderwijs

Start opleiding Talentbegeleider Basisonderwijs

In oktober 2018 starten onze opleidingen Talentbegeleider in het basisonderwijs. We gaan met meerdere groepen van start in Utrecht, Tilburg en Zwolle. Je kunt de opleiding ook in het weekend of in de avonduren volgen.

Studiegids opleiding Talentbegeleiderbasisonderwijs: http://bit.ly/2rxfuCN

Studiegids

opleiding Talentbegeleider (avond)
http://bit.ly/2Gjao0d

Studiegids opleiding Talentbegeleider (weekendopleiding)
http://bit.ly/2n3taA0

.

Ben je zelfstandig begeleider of coach? Dan is er deze opleiding:
Studiegids opleiding Talentbegeleider voor zelfstandigen:
http://bit.ly/2BjLMk0

▼ Show More

Churchilllaan 11, 3527GV
Utrecht
09 October , Tuesday 09:30

More Events Nearby

 19 October , Friday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 12 October , Friday
 Bock & Rock, Utrecht
 01 October , Monday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 21 September , Friday
 Verbeter de Wereld, Utrecht
 06 October , Saturday
 Woofexperience Hondenschool, Utrecht
 22 September , Saturday
 Woofexperience Hondenschool, Utrecht
 06 October , Saturday
 innervibez l yoga & vitaliteit, Utrecht
 14 October , Sunday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 28 September , Friday
 innervibez l yoga & vitaliteit, Utrecht
 01 October , Monday
 NIBI - Nederlands Instituut voor Biologie, Utrecht
 09 October , Tuesday
 Novilo, Utrecht
 03 October , Wednesday
 SVOZ opleidingen in de zorg, Utrecht
 13 October , Saturday
 Bodytalk, Utrecht
 23 September , Sunday
 Café Kanaalzicht, Utrecht