SFT workshop Bucuresti 17-18 martie

SFT workshop Bucuresti 17-18 martie

Scoala Fitness Scandinavia va invita la unul dintre cele mai populare si noi concepte de antrenament functional de pe piata: ANTRENAMENTUL S.F.T. (surface free training)

Acest concept (S.F.T) a fost creat in Grecia de master trainerul international Dimitris Gourgos. S.F.T este un antrenament distractiv,

eficient si solicitant in care este nevoie de indrumare pentru siguranta si executare corecta a elementelor. Daca iti doresti sa insusesti principiile fundamentale ale acestui tip de antrenament, te invitam la Workshop!

In workshopul S.F.T. training nivelul 1 vei invata principiile fundamentale ale antrenamentului de acest tip si cum sa il introduci in sesiunile tale de Personal Trainer dar si in clasele de aerobic. S.F.T. utilizeaza toate planurile de miscare si tinteste muschii stabilizatori (profunzi) ai zonei mediane ( core), astfel incat sa imbunatateasca miscarile functionale si sa creasca performantele.

Adaugarea acestui tip de antrenament integrat in sesiunile de antrenament personal sau in clasele business-ului tau, vei reusi sa creezi o legatura intre miscare, forta, distractie si siguranta. Dimitris Gourgos nu a creat acest concept numai pentru a avea sesiuni extraordinare de antrenament personal si clase explozive, ci face mult mai usoara integrarea acestui instrument unic de antrenament alaturi de alte accesorii, precum Bosu, Fitball, etc in cadrul aceluiasi exercitiu.

Dezvolta-ti cunostintele in domeniul Fitness-ului si adauga elemente noi in antrenamentele pe care le sustii. Inscrie-te la Workshop-ul S.F.T.

▼ Show More

Str. Putul lui Zamfir, nr. 39, sector 1, Bucuresti, 011684 Mareste Har
Bucharest
17 March , Saturday 09:00

More Events Nearby

 26 June , Tuesday
 Arenele Romane, Bucharest
 27 June , Wednesday
 Arenele Romane, Bucharest
 30 June , Saturday
 Arenele Romane, Bucharest
 03 July , Tuesday
 fabrica, Bucharest
 06 July , Friday
 Metalhead Meeting Festival, Bucharest
 03 July , Tuesday
 Hard Rock Cafe Bucharest, Bucharest
 23 June , Saturday
 Oxigen, Bucharest
 06 July , Friday
 Arenele Romane, Bucharest
 22 June , Friday
 Centrul Seeds for Happiness, Bucharest
 02 July , Monday
 SAGA Kid, Bucharest
 02 July , Monday
 Quantic, Bucharest
 14 July , Saturday
 Oxigen, Bucharest
 30 June , Saturday
 Excursii de Vis Eli & Cris, Bucharest
 22 June , Friday
 UNEFS Universitatea Nationala de Educatie Fizica si Sport Bucuresti, Bucharest
 16 July , Monday
 SAGA Kid, Bucharest
 07 July , Saturday
 PlaYouth, Bucharest
 02 July , Monday
 Cistour Agency, Bucharest
 23 June , Saturday
 Cistour Agency, Bucharest
 07 July , Saturday
 Rondul Bicicliștilor Parcul Izvor, Bucharest
 27 June , Wednesday
 Cistour Agency, Bucharest
 30 June , Saturday
 Cistour Agency, Bucharest
 07 July , Saturday
 Cistour Agency, Bucharest
 23 June , Saturday
 Cistour Agency, Bucharest
 11 July , Wednesday
 AdventureTime, Bucharest
 13 July , Friday
 Cistour Agency, Bucharest
 27 June , Wednesday
 Cistour Agency, Bucharest
 07 July , Saturday
 Aviatorilor metro station, Bucharest
 29 June , Friday
 Teatru sub lună, Bucharest
 02 July , Monday
 ARCUB, Bucharest
 21 June , Thursday
 Dentimplant Platinum Aesthetics, Bucharest
 18 July , Wednesday
 Bukarest, Romania, Bucharest
 07 July , Saturday
 Cistour Agency, Bucharest
 11 July , Wednesday
 Quantic, Bucharest
 02 July , Monday
 Quantic, Bucharest
 08 July , Sunday
 Aviatorilor metro station, Bucharest
 27 June , Wednesday
 Bukarest, Romania, Bucharest