Sevdaliza in Paradiso

Sevdaliza in Paradiso

Meer info & tickets: www.paradi.so/Sevdaliza-24nov
De autodidactische SEVDALIZA uit de Iraanse stad Teheran, kwam op haar vijfde naar Nederland. Nu, 25 jaar later, is ze zangeres, songwriter, regisseur en componist. Haar melancholische vocalen vloeien soepel over zware triphop dubs en klassieke harmonieën.

Nummers worden vaak ritmisch opgebouwd en monden uit in een chaotische climax. Velen omschrijven haar werk als "genre-bending", doelend op verschillende genres als elektronisch, punk, triphop en avant-garde.
Haar album 'Ison' verscheen begin 2017 en werd internationaal onverdeeld positief ontvangen. Voor het debuut ontving ze de 3VOOR12 Award en het leverde Sevdaliza een Edison-nominatie op. De indrukwekkende show in Paradiso Noord smaakt naar meer en dat ze dat kan leveren zal ze met haar band zeker weten laten zien in Paradiso.

Meer info & tickets: www.paradi.so/Sevdaliza-24nov
Alle genoemde tijden onder voorbehoud

▼ Show More

Weteringschans 6-8, 1017SG
Amsterdam
24 November , Saturday 19:00

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam