SELECTIEmiddag Juni

SELECTIEmiddag Juni

Op 14 juni hebben wij weer onze maandelijkse werving- en selectierondes. DE BREDE SELECTIE is constant op zoek naar invaldocenten, dus meld je aan via

sollicitatie@debredeselectie.nl

▼ Show More

Baarsjesweg 224-4, 1058 AA
Amsterdam
14 June , Thursday 15:00

More Events Nearby

 29 June , Friday
 Amsterdam ArenA, Amsterdam
 28 June , Thursday
 Amsterdam ArenA, Amsterdam
 14 July , Saturday
 Amsterdam ArenA, Amsterdam
 24 June , Sunday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 15 July , Sunday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 26 June , Tuesday
 AFAS Live, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Welcome to the Future Festival, Amsterdam
 07 July , Saturday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 01 July , Sunday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 02 July , Monday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 30 June , Saturday
 Amsterdam, Amsterdam
 25 June , Monday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 24 June , Sunday
 Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
 23 June , Saturday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 07 July , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Melkweg Amsterdam, Amsterdam
 30 June , Saturday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 28 June , Thursday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 29 June , Friday
 , Amsterdam
 07 July , Saturday
 NoNoMes, Amsterdam
 12 July , Thursday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 29 June , Friday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 02 July , Monday
 AFAS Live, Amsterdam
 15 July , Sunday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Summer of Love Events, Amsterdam
 09 July , Monday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 30 June , Saturday
 Nationale Opera & Ballet, Amsterdam
 23 June , Saturday
 AFAS Live, Amsterdam
 14 July , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 30 June , Saturday
 Westergasfabriek, Amsterdam
 23 June , Saturday
 Amsterdam Boat Parties, Amsterdam
 01 July , Sunday
 Panama Amsterdam, Amsterdam
 03 July , Tuesday
 Sugarfactory, Amsterdam
 29 June , Friday
 Chicago Social Club, Amsterdam
 27 June , Wednesday
 AFAS Live, Amsterdam
 26 June , Tuesday
 Ziggo Dome, Amsterdam