Rondleiding Dierenopvang Amsterdam

Rondleiding Dierenopvang Amsterdam

Altijd al willen weten hoe onze honden, katten en konijnen erbij zitten en wat we allemaal doen voor de dieren? Ben je nieuwsgierig naar hoeveel blikjes voer er doorheen gaan en met wie we samenwerken? Wat de dierenarts precies doet en waarom ook een konijn getrimd moet worden?

Kom dan op de 1e of

3e zaterdag van de maand bij ons langs voor een gratis rondleiding. Het is helaas niet mogelijk om je eigen hond mee te nemen. Meld je aan via onze website om verzekerd te zijn van een plekje: http://www.doamsterdam.nl/rondleidingen.htm
Alleen aanmelden op Facebook is niet voldoende!

De rondleiding duurt ongeveer een uurtje en je krijgt een hartstikke leuk kijkje achter de schermen van de grootste dierenopvang van Nederland.

▼ Show More

Ookmeerweg 271, 1067 SP
Amsterdam
04 August , Saturday 11:00

More Events Nearby

 07 December , Friday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 24 November , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 23 November , Friday
 AFAS Live, Amsterdam
 24 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 23 November , Friday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 01 December , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 December , Sunday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 25 November , Sunday
 Park Frankendael, Amsterdam
 25 November , Sunday
 , Amsterdam
 22 November , Thursday
 Calumet Photo NL, Amsterdam
 24 November , Saturday
 Gel Rock 'n' Roll vereniging, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 23 November , Friday
 Rumah Yoga, Amsterdam
 02 December , Sunday
 Latexrepair, latex kleding zelf maken, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam
 02 December , Sunday
 Nederland-kitetravel, Amsterdam