Rondleiding Dierenopvang Amsterdam

Rondleiding Dierenopvang Amsterdam

Altijd al willen weten hoe onze honden, katten en konijnen erbij zitten en wat we allemaal doen voor de dieren? Ben je nieuwsgierig naar hoeveel blikjes voer er doorheen gaan en met wie we samenwerken? Wat de dierenarts precies doet en waarom ook een konijn getrimd moet worden?

Kom dan op de 1e of

3e zaterdag van de maand bij ons langs voor een gratis rondleiding. Het is helaas niet mogelijk om je eigen hond mee te nemen. Meld je aan via onze website om verzekerd te zijn van een plekje: http://www.doamsterdam.nl/rondleidingen.htm
Alleen aanmelden op Facebook is niet voldoende!

De rondleiding duurt ongeveer een uurtje en je krijgt een hartstikke leuk kijkje achter de schermen van de grootste dierenopvang van Nederland.

▼ Show More

Ookmeerweg 271, 1067 SP
Amsterdam
20 October , Saturday 11:00

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam