Ronald Nihot@Kantoor

Ronald Nihot@Kantoor

Ronald de zingende jukebox, bij mooi weer op ons gezellige terras jou eigen nummers aanvragen !!

Kolendrift 19, 9712MT
Groningen
14 June , Thursday 17:00

More Events Nearby

 23 June , Saturday
 MartiniPlaza Groningen, Groningen
 29 June , Friday
 De Oosterpoort, Groningen
 23 June , Saturday
 MartiniPlaza Groningen, Groningen
 23 June , Saturday
 MartiniPlaza Groningen, Groningen
 29 June , Friday
 Studentenhockeyvereniging GCHC, Groningen
 07 July , Saturday
 KardingeRun, Groningen
 08 July , Sunday
 Sportcentrum Kardinge, Groningen
 01 July , Sunday
 EM2 Groningen, Groningen
 06 July , Friday
 Vera Groningen, Groningen
 01 July , Sunday
 DOT, Groningen
 13 July , Friday
 De Oosterpoort, Groningen
 05 July , Thursday
 Vera Groningen, Groningen
 30 June , Saturday
 MartiniPlaza Groningen, Groningen
 30 June , Saturday
 Beijum40, Groningen
 23 June , Saturday
 Vera Groningen, Groningen
 01 July , Sunday
 Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
 11 July , Wednesday
 Vera Groningen, Groningen
 01 July , Sunday
 Re:start CGK Groningen, Groningen
 15 July , Sunday
 Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
 14 July , Saturday
 Het Helperhart, Groningen
 23 June , Saturday
 Buurtcentrum Sonde 2000, Groningen
 08 July , Sunday
 Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
 23 June , Saturday
 Plaza Danza Zaalverhuur, Dansen & Groepsuitjes, Groningen
 24 June , Sunday
 Grand cafe Trefpunt, Groningen
 07 July , Saturday
 Het Helperhart, Groningen
 07 July , Saturday
 Dansschool Groningen Danst, Groningen
 30 June , Saturday
 Het Helperhart, Groningen
 28 June , Thursday
 Grand cafe Trefpunt, Groningen
 18 July , Wednesday
 Het Helperhart, Groningen
 28 June , Thursday
 Het Helperhart, Groningen
 20 July , Friday
 Het Helperhart, Groningen
 24 June , Sunday
 De Kolibrie, Groningen
 24 June , Sunday
 , Groningen
 04 July , Wednesday
 MartiniPlaza Groningen, Groningen
 14 July , Saturday
 , Groningen