Rejs Gdynia-Bornholm-Świnoujście

Rejs Gdynia-Bornholm-Świnoujście

Zapraszamy na rejs z Gdyni do Świnoujścia przez piękną wyspę Bornholm!

Jacht na którym odbywa się rejs:
Nel Blu - dzielny Jeanneau Trinidad 48

CENA: 1100/ osobę
W cenie: Miejsce na jachcie, kapitan, gaz kuchenny, ubezpieczenie jachtu, podstawowe szkolenie żeglarskie. Nie zawiera "kasy jachtowej":

jedzenia, paliwa, opłat portowych; oraz dojazdu.

kontakt:
office@nelblu.uk
http://www.nelblu.uk/
kpt. Mikołaj Gierych
+48 602 353 770

▼ Show More


Glasgow
25 August , Saturday 14:00

More Events Nearby

 12 October , Friday
 SWG3, Glasgow
 22 September , Saturday
 The Art School, Glasgow
 02 October , Tuesday
 Stereo Cafe Bar, Glasgow
 20 September , Thursday
 The Venue at Òran Mór, Glasgow
 04 October , Thursday
 The Classic Grand, Glasgow
 06 October , Saturday
 Auchinlea Park, Glasgow
 29 September , Saturday
 Eastwood Park Theatre, Glasgow
 22 September , Saturday
 Scottish Event Campus, Glasgow
 05 October , Friday
 O2 Academy Glasgow, Glasgow
 15 October , Monday
 (Venue tbc), Glasgow
 28 September , Friday
 O2 ABC Glasgow, Glasgow