Rejs Gdynia-Bornholm-Świnoujście

Rejs Gdynia-Bornholm-Świnoujście

Zapraszamy na rejs z Gdyni do Świnoujścia przez piękną wyspę Bornholm!

Jacht na którym odbywa się rejs:
Nel Blu - dzielny Jeanneau Trinidad 48

CENA: 1100/ osobę
W cenie: Miejsce na jachcie, kapitan, gaz kuchenny, ubezpieczenie jachtu, podstawowe szkolenie żeglarskie. Nie zawiera "kasy jachtowej":

jedzenia, paliwa, opłat portowych; oraz dojazdu.

kontakt:
office@nelblu.uk
http://www.nelblu.uk/
kpt. Mikołaj Gierych
+48 602 353 770

▼ Show More


Glasgow
25 August , Saturday 14:00

More Events Nearby

 01 December , Saturday
 SWG3, Glasgow
 25 November , Sunday
 Glasgow Clyde Auditorium, Glasgow
 24 November , Saturday
 O2 ABC Glasgow, Glasgow
 03 December , Monday
 King's and Theatre Royal Glasgow, Glasgow
 21 November , Wednesday
 Tollcross International Swimming Centre, Glasgow
 18 November , Sunday
 Scottish Event Campus, Glasgow
 16 November , Friday
 O2 Academy Glasgow, Glasgow
 16 November , Friday
 O2 Academy Glasgow, Glasgow
 27 November , Tuesday
 Rouken Glen Park, Glasgow
 14 November , Wednesday
 Little Botanica, Glasgow
 06 December , Thursday
 The butterfly and the pig South, Glasgow