Radio Filharmonisch Orkest in de Grote Zaal | TivoliVredenburg

Radio Filharmonisch Orkest in de Grote Zaal | TivoliVredenburg

Uitvoerenden
- Radio Filharmonisch Orkest
- Karel Mark Chichon | dirigent
- Julie Boulianne | mezzosopraan

Programma
- Wagenaar | Ouverture ‘De getemde feeks’
- Berlioz | Les nuits d’été
- Falla | El sombrero de tres picos

Met Wagenaar, Berlioz en Falla haalt het Radio Filharmonisch Orkest poëzie,

dramatiek en een vleugje Spaans theater naar de concertzaal. Berlioz’ Les Nuits d’été geldt als de eerste orkestrale liederencyclus in de muziekgeschiedenis. Met titels als De geest van de roos, Het kerkhof en Het onbekende eiland wist de romanticus Berlioz wel raad. Falla zweept alles weer lekker op, met een Spaanse dorpssage met dansen, ballet en muziek die past bij een muzikaal stripverhaal.

▼ Show More

Vredenburgkade 11, 3511 WC
Utrecht
23 November , Friday 20:15

More Events Nearby

 19 October , Friday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 12 October , Friday
 Bock & Rock, Utrecht
 01 October , Monday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 21 September , Friday
 Verbeter de Wereld, Utrecht
 06 October , Saturday
 Woofexperience Hondenschool, Utrecht
 22 September , Saturday
 Woofexperience Hondenschool, Utrecht
 06 October , Saturday
 innervibez l yoga & vitaliteit, Utrecht
 14 October , Sunday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 28 September , Friday
 innervibez l yoga & vitaliteit, Utrecht
 01 October , Monday
 NIBI - Nederlands Instituut voor Biologie, Utrecht
 09 October , Tuesday
 Novilo, Utrecht
 03 October , Wednesday
 SVOZ opleidingen in de zorg, Utrecht
 13 October , Saturday
 Bodytalk, Utrecht
 23 September , Sunday
 Café Kanaalzicht, Utrecht