Power of Love: Volle Maan, in de La Mar theater, Amsterdam

Power of Love: Volle Maan, in de La Mar theater, Amsterdam

The Power of Love is informatief, inspirerend en hartverwarmend. Het is een mix van medische info, ervaringen van andere mensen die leven met hiv, optredens en filmpjes. The Power of Love vindt in 2018 niet plaats in november in Carré, maar op woensdagavond 25 juli van 19.30 tot 22.30 uur in het legendarische

DeLaMar Theater in Amsterdam.

In die week is Amsterdam het toneel van het grootste congres ter wereld over hiv. Zo’n achttienduizend artsen, onderzoekers en mensen met hiv delen daar de nieuwste kennis en ervaringen. Bij The Power of Love vertellen twee hiv-behandelaren en een verpleegkundig hiv-specialist ons in begrijpelijke taal over de belangrijkste ontwikkelingen die die week zijn gepresenteerd op de conferentie AIDS 2018.

Kaartjes kan je bestellen op de website: https://www.poweroflove.amsterdam

Hiv vereniging regio Limburg gaat weer gezamenlijk naar dit evenement. Wil je aansluiten? Dat kan! Mail ons dan op hvnlimburg@gmail.com

▼ Show More

Eerste Helmersstraat 17
Amsterdam
25 July , Wednesday 19:00

More Events Nearby

 28 July , Saturday
 Pride Amsterdam, Amsterdam
 09 August , Thursday
 RAI Amsterdam, Amsterdam
 26 July , Thursday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Summer of Love Events, Amsterdam
 17 August , Friday
 Amsterdam, North Holland, Netherlands, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Melkweg Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Russland, Amsterdam
 12 August , Sunday
 Bitterzoet, Amsterdam
 03 August , Friday
 De Marktkantine, Amsterdam
 29 July , Sunday
 Park Frankendael, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Hiv Vereniging Regio Limburg, Amsterdam
 07 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 20 July , Friday
 Banda Bou catering, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 15 August , Wednesday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 14 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 23 July , Monday
 zeefdrukles.nl, Amsterdam
 04 August , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam