Pool Turnering I Multihuset !!!!!

Pool Turnering I Multihuset !!!!!

Så det tid til at støde til kuglerne !!! (Hæ) multihuset er klar til at står for den vildeste pool turnering i hele universet !!! Så er det bare at futte ned i mulleren efter skole eller arbejde (eller hvad man nu laver) alle er velkomne ! Der vil værre mulighed for at komme på den officielle multihus

pool score tavle (uhhhh) så der er virkelig ikke nogen undskyldning for ikke at dukke op

▼ Show More

Vestre Havneplads 6, 4400
Kalundborg
22 February , Thursday 16:00

More Events Nearby

 23 June , Saturday
 Urhøj Strand camping, Kalundborg
 30 June , Saturday
 Munkesø Stadion, Kalundborg
 14 July , Saturday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 03 July , Tuesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 11 July , Wednesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 02 July , Monday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 06 July , Friday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 28 June , Thursday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 07 July , Saturday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 30 June , Saturday
 Kalundborg, Dänemark, Kalundborg
 30 June , Saturday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 06 July , Friday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 10 July , Tuesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 28 June , Thursday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 15 July , Sunday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 01 July , Sunday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 30 June , Saturday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 07 July , Saturday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 27 June , Wednesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 27 June , Wednesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 27 June , Wednesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 03 July , Tuesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 02 July , Monday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 27 June , Wednesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 01 July , Sunday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 28 June , Thursday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 28 June , Thursday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg