Opleiding Kindercoach - Specialisatie Familieopstellingen voor Kinderen & Jongeren

Opleiding Kindercoach - Specialisatie Familieopstellingen voor Kinderen & Jongeren

Waarom een opleiding kindercoach? Het leven van een kind of jongere kan complex zijn. Er zijn veel verwachtingen, uitdagingen en frustraties die ervoor kunnen zorgen dat een kind uit balans raakt. Dat het kind emotioneel reageert op de meest kleine dingen. Of dat het nog maar weinig energie heeft om

de dingen te doen die het graag zou willen doen. Hoe graag je als volwassene (vader/moeder, docent, familielid) het kind ook wilt helpen, de “standaard-oplossingen” willen soms niet meer helpen.

Hoe zorg je dat het kind weer balans ervaart? Dat het kind leven weer kan leven? Dat het kind rust ervaart in het familiesysteem? Dat ga je bereiken met de opleiding kindercoach.

Voor meer informatie en aanmelden klik hier -> http://bit.ly/2bzebqP

▼ Show More

Schipluidenlaan 4, 1062 HE
Amsterdam
29 September , Saturday 10:00

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 October , Sunday
 TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam