NLP Master Practitioner Weekendopleiding - Start 5 oktober 2018

NLP Master Practitioner Weekendopleiding - Start 5 oktober 2018

Tijdens de NLP Practitioner Opleiding heb je jezelf geleerd doelen te stellen en contact met anderen en jezelf te maken en te houden. Je bent bewust geworden van je eigen gedrag en hebt de hulpmiddelen in handen gekregen om jouw gedrag (het effect van jouw gedrag op de omgeving) effectiever te maken.

De

NLP Master Practitioner is een logisch vervolg op de NLP Practitioner Opleiding. In de NLP Master Practitioner-opleiding vindt er zowel een verbreding als een verdieping plaats. De NLP Master Practitioner opleiding stelt je in staat om de inzichten en technieken opgedaan vanuit de NLP Practitioner opleiding toe te passen, uit te breiden en te integreren.

Voor meer informatie zie: http://bit.ly/1Qop6lB

▼ Show More

Schipluidenlaan 4, 1062 HE
Amsterdam
05 October , Friday 17:00

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 October , Sunday
 TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam