Muziekfeest van het Jaar 2018

Muziekfeest van het Jaar 2018

Nog nooit stonden er in de Ziggo Dome zo veel Nederlandse artiesten op het podium als tijdens de voorgaande editie van ‘Het Muziekfeest van het Jaar, een symfonische avond’. In december keert het evenement terug naar de Ziggo Dome. Verwacht een avond vol spectaculaire optredens en muzikale verrassingen.

De grootste artiesten van Nederlandse bodem brengen klassiekers, hits en meezingers ten gehore, begeleid door het Groot Symfonisch Marcel Fisser Orkest. De show is een feest van herkenning voor jong en oud.

Presentator Jan Smit: “Na het succes van 2017 kon een vervolg niet uitblijven. De verbroedering en verbinding die het publiek hier beleeft met de top van het Nederlandse genre is uniek!”

De eerste artiesten die we mogen aankondigen zijn Tino Martin, Samantha Steenwijk, Rob De Nijs en uiteraard presentator Jan Smit.

Meer info vind je hier: http://bit.ly/muziekfeestvanhetjaar
Kom alvast in de stemming: http://spoti.fi/2BZFs1s

▼ Show More

De Passage 100, 1101 AX
Amsterdam
07 December , Friday 20:15

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam