MPN Netwerkfestival 2018

MPN Netwerkfestival 2018

Info & aanmelden: http://bit.ly/2DkwWQr

Tijdens de tweede editie van MPN’s Netwerkfestival op donderdag 14 juni 2018 verandert het stadsstrand van Sweet Lake Italy in een festivalterrein waar jij als on-dernemer terecht kunt voor een fantastisch doorlopend programma.
Er zijn inspirerende workshops.

Je kunt speeddaten en er is een spannende cyber attack! Wil jij een vitaliteitscheck? Doe je mee met de pitchwedstrijd? Of misschien wil jij je eigen bedrijf schilderen? Het kan allemaal tijdens het netwerkfestival.
Gun jij jezelf een avond boordevol nieuwe inzichten en kennissnacks? Laat je ver-rassen door MPN’s Netwerkfestival op donderdag 14 juni van 17.00 uur tot 22.00 uur bij Sweet Lake Italy bij Dekker in Zoetermeer.
Het programma van MPN Netwerkfestival zal tijdens de organisatie, in aanloop naar het festival op deze pagina aangevuld worden. Aanmelden kan wel alvast!

▼ Show More

, 2718 SB
Zoetermeer
14 June , Thursday 17:00

More Events Nearby

 14 July , Saturday
 Sweetlake Rock 'n Roll Revival, Zoetermeer
 15 July , Sunday
 HKS Zoetermeer, Zoetermeer
 08 July , Sunday
 Snowworld FunRun, Zoetermeer
 01 July , Sunday
 HKS Zoetermeer, Zoetermeer
 01 July , Sunday
 Party Tours, Zoetermeer
 14 July , Saturday
 SnowWorld, Zoetermeer
 23 June , Saturday
 Party Tours, Zoetermeer
 30 June , Saturday
 Party Tours, Zoetermeer
 12 July , Thursday
 Restaurant en Hotel de Sniep, Zoetermeer
 24 June , Sunday
 SnowWorld, Zoetermeer
 28 June , Thursday
 De Unie, Zoetermeer
 07 July , Saturday
 Meat & Daily's, Zoetermeer
 30 June , Saturday
 Veldsterkte, Zoetermeer
 28 June , Thursday
 De Unie, Zoetermeer
 27 June , Wednesday
 Buytenpark Theater, Zoetermeer
 30 June , Saturday
 SilverDome, Zoetermeer
 23 June , Saturday
 Winkelcentrum Rokkeveen, Zoetermeer
 28 June , Thursday
 De Unie, Zoetermeer