Martijn Koning - Koning van de Dieren

Martijn Koning - Koning van de Dieren

Dieren speelden altijd al een grote rol in de shows van Martijn Koning, maar nu is het echt tijd om een volledige show te wijden aan onze beste vrienden. Honden, katten, olifanten, haaien, parkieten, naakte molratten en natuurlijk mensen. Alle dieren komen langs! Verwacht veel snelheid. Veel grappen.

Veel absurdisme. Veel Martijn. En vooral veel dieren.

- Uniek
- Beeldend
- Gretig

In Diligentia is het toegangsbewijs inclusief garderobe en een drankje.

▼ Show More

Lange Voorhout 5, 2514 EA
The Hague
18 May , Saturday 20:15

More Events Nearby

 24 October , Wednesday
 Zuiderstrandtheater, The Hague
 10 November , Saturday
 Paard, The Hague
 26 October , Friday
 Paard, The Hague
 01 November , Thursday
 Paard, The Hague
 31 October , Wednesday
 Houtwijk Info, The Hague
 20 October , Saturday
 Paard, The Hague
 20 October , Saturday
 Boekhandel Van Stockum, The Hague
 26 October , Friday
 Mens en Tuin, The Hague
 09 November , Friday
 Theater PePijn, The Hague
 21 October , Sunday
 saktiisha yoga centre, The Hague
 02 November , Friday
 Theater PePijn, The Hague