Marlon Kicken - In de Lift

Marlon Kicken - In de Lift

Een zeldzaam gouden combinatie: lange dreadlocks, skateboardend, 40+, pratend met een zachte ‘g’ en hilarisch! Een schaamteloos fantastische voorstelling vol waarheden, geluk en komische verhalen.

BaKo staat voor verschillende dingen: Bacardi Cola, een gereedschap waarmee je alles kunt fixen, een baancommissaris

en nog veel meer. Gebruik je BaKo om een leuke conversatie te beginnen of juist om ’m te beëindigen?

- Vol zelfspot en zo herkenbaar
- Relaxed en origineel
- Improvisatietalent

In Theater PePijn mag je je drankje gewoon meenemen in de zaal.

▼ Show More

Nieuwe Schoolstraat 21-23, 2514 HT
The Hague
10 May , Friday 20:30

More Events Nearby

 24 October , Wednesday
 Zuiderstrandtheater, The Hague
 10 November , Saturday
 Paard, The Hague
 26 October , Friday
 Paard, The Hague
 01 November , Thursday
 Paard, The Hague
 31 October , Wednesday
 Houtwijk Info, The Hague
 20 October , Saturday
 Paard, The Hague
 20 October , Saturday
 Boekhandel Van Stockum, The Hague
 26 October , Friday
 Mens en Tuin, The Hague
 09 November , Friday
 Theater PePijn, The Hague
 21 October , Sunday
 saktiisha yoga centre, The Hague
 02 November , Friday
 Theater PePijn, The Hague