Mark Sixma, RODG & Ronald van Gelderen at Panama Amsterdam

Mark Sixma, RODG & Ronald van Gelderen at Panama Amsterdam

Een nieuw evenementmerk komt naar Amsterdam. Trance Is My Religion, een label, community en podcast zijn erg enthousiast om deze juli te lanceren in de wereldberoemde Panama-nachtclub in Amsterdam.

Hoofdact van het evenement is de langlopende producent van A State Of Trance, Mark Sixma. Mark heeft

non-stop de wereld rondgereisd en werkte samen met onder meer Armin van Buuren, W & W, Andrew Rayel en Emma Hewitt.

De tweede headliner in de nacht is weer een Armada-ster, RODG. De Nederlander die in Amsterdam woont heeft al een aantal jaar constant geweldige muziek op Armada uitgebracht, hij werd door Armin zelf uitgeroepen tot de 2016-producent van het jaar. RODG heeft opgetreden voor A State Of Trance op Ibiza en Mexico.

De derde headliner is een legende van de Trance-scène, de Rotterdamse inwoner Ronald van Gelderen. Met een recente samenwerking met Paul van Dyk, die deel uitmaakte van het album 'From Then On'.

Steunend op het evenement is Simon Pitt, de inwoner van Trance Is My Religion, samen met Dolvich vanuit Tsjechië om de show in stijl af te sluiten!

► MAIN ROOM

Mark Sixma
RODG
Ronald van Gelderen
Simon Pitt (UK)
Dolvich (CZ)

► SIDE ROOM – TRANCE CLASSICS

Misja Helsloot
Tim Verkruissen
Arctic Quest
Toyax

► LOCATIE - Panama, Oostelijke Handelskade 4, 1019 BM Amsterdam, Nederland.

► WANNEER - Zaterdag 14 juli 2018. 22.00 uur - 05.00 uur.

► TICKETS - Tickets voor Stage One zijn slechts € 15 (ex Fee). BEPERKTE TIJD ALLEEN PRIJS, haal ze terwijl je kunt.
https://goo.gl/ZrZgVp

▼ Show More

Oostelijke Handelskade 4, 1019 BM
Amsterdam
14 July , Saturday 22:00

More Events Nearby

 04 October , Thursday
 AFAS Live, Amsterdam
 11 October , Thursday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 15 October , Monday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 05 October , Friday
 Castle of Dance, Amsterdam
 21 October , Sunday
 TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
 07 October , Sunday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 28 September , Friday
 Thrive Yoga, Amsterdam
 01 October , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam
 14 October , Sunday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 16 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 04 October , Thursday
 Indien, Amsterdam
 27 September , Thursday
 UNLP, Amsterdam
 27 September , Thursday
 Theater de Meervaart, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam