Mark Sixma, RODG & Ronald van Gelderen at Panama Amsterdam

Mark Sixma, RODG & Ronald van Gelderen at Panama Amsterdam

Een nieuw evenementmerk komt naar Amsterdam. Trance Is My Religion, een label, community en podcast zijn erg enthousiast om deze juli te lanceren in de wereldberoemde Panama-nachtclub in Amsterdam.

Hoofdact van het evenement is de langlopende producent van A State Of Trance, Mark Sixma. Mark heeft

non-stop de wereld rondgereisd en werkte samen met onder meer Armin van Buuren, W & W, Andrew Rayel en Emma Hewitt.

De tweede headliner in de nacht is weer een Armada-ster, RODG. De Nederlander die in Amsterdam woont heeft al een aantal jaar constant geweldige muziek op Armada uitgebracht, hij werd door Armin zelf uitgeroepen tot de 2016-producent van het jaar. RODG heeft opgetreden voor A State Of Trance op Ibiza en Mexico.

De derde headliner is een legende van de Trance-scène, de Rotterdamse inwoner Ronald van Gelderen. Met een recente samenwerking met Paul van Dyk, die deel uitmaakte van het album 'From Then On'.

Steunend op het evenement is Simon Pitt, de inwoner van Trance Is My Religion, samen met Dolvich vanuit Tsjechië om de show in stijl af te sluiten!

► MAIN ROOM

Mark Sixma
RODG
Ronald van Gelderen
Simon Pitt (UK)
Dolvich (CZ)

► SIDE ROOM – TRANCE CLASSICS

Misja Helsloot
Tim Verkruissen
Arctic Quest
Toyax

► LOCATIE - Panama, Oostelijke Handelskade 4, 1019 BM Amsterdam, Nederland.

► WANNEER - Zaterdag 14 juli 2018. 22.00 uur - 05.00 uur.

► TICKETS - Tickets voor Stage One zijn slechts € 15 (ex Fee). BEPERKTE TIJD ALLEEN PRIJS, haal ze terwijl je kunt.
https://goo.gl/ZrZgVp

▼ Show More

Oostelijke Handelskade 4, 1019 BM
Amsterdam
14 July , Saturday 22:00

More Events Nearby

 28 July , Saturday
 Pride Amsterdam, Amsterdam
 09 August , Thursday
 RAI Amsterdam, Amsterdam
 26 July , Thursday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Summer of Love Events, Amsterdam
 17 August , Friday
 Amsterdam, North Holland, Netherlands, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Melkweg Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Russland, Amsterdam
 12 August , Sunday
 Bitterzoet, Amsterdam
 03 August , Friday
 De Marktkantine, Amsterdam
 29 July , Sunday
 Park Frankendael, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Hiv Vereniging Regio Limburg, Amsterdam
 07 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 20 July , Friday
 Banda Bou catering, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 15 August , Wednesday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 14 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 23 July , Monday
 zeefdrukles.nl, Amsterdam
 04 August , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam