Marijono Mikutavičiaus dainų festivalis

Marijono Mikutavičiaus dainų festivalis

Jau ne pirmus metus Vilniaus Ozo gimnazija rengia festivalį. Šiais metais jis rengiamas Marijono Mikutavičiaus garbei. Maloniai kviečiame sudalyvauti. Norint užtikrinti kuo geresnės kokybės renginį, šiais metais pasitelkėme profesionalių garso režisierių komandą, todėl sutrumpinome registracijos bei

dalyvių techninių prašymų pateikimo laikotarpį. Tad derinkite gitaras, pildykite anketas ir lauksime jūsų balandžio mėnesį. Dėl dalyvavimo rašykite turlajuslukas@gmail.com iki 2018-02-16.

▼ Show More

Ozo g. 39, Vilnius 07171, LT-07171
Vilnius
19 April , Thursday 08:00

More Events Nearby

 10 July , Tuesday
 Vilniaus universiteto botanikos sodas, Vilnius
 19 July , Thursday
 Vilniaus universiteto botanikos sodas, Vilnius
 03 July , Tuesday
 Vilniaus universiteto botanikos sodas, Vilnius
 16 July , Monday
 Valdovų Rūmai, Vilnius
 04 July , Wednesday
 Vilniaus universiteto botanikos sodas, Vilnius
 26 June , Tuesday
 Naujoji Vilnia, Vilnius
 14 July , Saturday
 Crossfit Vilnius, Vilnius
 14 July , Saturday
 Vingio parkas, Vilnius
 23 July , Monday
 Valdovų Rūmai, Vilnius
 29 June , Friday
 Verkių Parkas, Vilnius
 20 July , Friday
 Legendos klubas, Vilnius
 06 July , Friday
 LKA Keliautojų Klubas, Vilnius
 08 July , Sunday
 Vasaros stovyklos vaikams "Žvaigždžių Takas", Vilnius
 09 July , Monday
 Low Air Šokio Mokykla, Vilnius
 02 July , Monday
 TransparencySchool.org, Vilnius
 02 July , Monday
 Sivananda jogos vedantos centras Vilniuje, Vilnius
 20 July , Friday
 Sportinių šokių klubas "Juventos", Vilnius
 15 July , Sunday
 Vasaros stovyklos vaikams "Žvaigždžių Takas", Vilnius
 07 July , Saturday
 Lithuania, Vilnius
 17 July , Tuesday
 VU botanikos sodas. Vingio skyrius, Vilnius
 02 July , Monday
 Tarptautinis nagų estetikos mokymo centras, Vilnius
 25 June , Monday
 Slidinėjimo akademija, Vilnius
 19 July , Thursday
 VGTU „LinkMenų fabrikas“, Vilnius
 27 June , Wednesday
 LKA Keliautojų Klubas, Vilnius
 15 July , Sunday
 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
 29 June , Friday
 Lieknėjimo ir sveikatingumo centras, Vilnius
 12 July , Thursday
 VGTU „LinkMenų fabrikas“, Vilnius
 16 July , Monday
 Tarptautinis nagų estetikos mokymo centras, Vilnius
 23 July , Monday
 Tarptautinis nagų estetikos mokymo centras, Vilnius
 09 July , Monday
 Tarptautinis nagų estetikos mokymo centras, Vilnius
 16 July , Monday
 Tarptautinis nagų estetikos mokymo centras, Vilnius
 17 July , Tuesday
 Kuksando, Vilnius
 16 July , Monday
 Ugdymo ir laisvalaikio centras "Aviliukas", Vilnius
 30 June , Saturday
 Sivananda jogos vedantos centras Vilniuje, Vilnius
 02 July , Monday
 Vilnius, Lithuania, Vilnius