Maaike Ouboter in Pandora | TivoliVredenburg

Maaike Ouboter in Pandora | TivoliVredenburg

Maaike Ouboter brak in 2013 in een paar minuten door toen ze met haar nummer Dat Ik Je Mis de voltallige jury van talentenjacht De Beste Singer-Songwriter Van Nederland in tranen bracht. Na het overweldigende succes van Dat Ik Je Mis (9 miljoen Spotify-streams, 20 miljoen YouTube-views) en de achtbaan

die volgde, nam Maaike de tijd om inspiratie op te doen voor nieuwe liedjes. Dit deed ze door te praten met allerlei – voor haar onbekende – mensen en te luisteren naar hun persoonlijke verhalen. Haar tweede album Vanaf Nu Is Het Van Jou verschijnt in mei, de eerste single Vanaf Nu is al uit!

▼ Show More

Vredenburgkade 11, 3511 WC
Utrecht
23 November , Friday 19:00

More Events Nearby

 19 October , Friday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 12 October , Friday
 Bock & Rock, Utrecht
 01 October , Monday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 21 September , Friday
 Verbeter de Wereld, Utrecht
 06 October , Saturday
 Woofexperience Hondenschool, Utrecht
 22 September , Saturday
 Woofexperience Hondenschool, Utrecht
 06 October , Saturday
 innervibez l yoga & vitaliteit, Utrecht
 14 October , Sunday
 TivoliVredenburg, Utrecht
 28 September , Friday
 innervibez l yoga & vitaliteit, Utrecht
 01 October , Monday
 NIBI - Nederlands Instituut voor Biologie, Utrecht
 09 October , Tuesday
 Novilo, Utrecht
 03 October , Wednesday
 SVOZ opleidingen in de zorg, Utrecht
 13 October , Saturday
 Bodytalk, Utrecht
 23 September , Sunday
 Café Kanaalzicht, Utrecht