Liam Gallagher at Ziggo Dome

Liam Gallagher at Ziggo Dome

Alle Beady Eye nummers liggen in de prullenbak, met zijn nieuwste plaat 'As You Were' gaat Liam Gallagher solo. Singles ‘Wall Of Glass’ en 'For What It’s Worth’ zijn het bewijs dat die historisch grote Gallagher-mond bedrieglijk mooie dingen kan zingen. Dat liet hij in maart al zien in een uitzinnige

AFAS Live en gaat het gewoon nog een keer doen, maar dan in Ziggo Dome.

▼ Show More

De Passage 100, 1101 AX
Amsterdam
23 November , Friday 20:00

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam