Leuven Live: A Russian Affair x April Jam

Leuven Live: A Russian Affair x April Jam


** 20h30 - 21h30 **
We starten de avond met een oude gewoonte van Leuven Live: een podium geven aan veelbelovende jonge lokale bands. Deze fantastische muzikanten met roots in het Lemmensinstituut brengen hun gloednieuwe folky/bluesy/jazz sounds in Cafe 't Vervolg. Kom mee genieten, gratis inkom!


**

21u30 - ...**
Na een korte changeover gaan we gewoon door met de eerste jam van April. Think jazzy funk!
Zangmics, drumkit, piano en versterkers zijn aanwezig. Pak je instrument/stokken en kom meespelen!

-----------------


** 20h30 - 21h30 **
We will start the evening with an old Leuven Live habit: featuring a promising young local band. These awesome musicians with ties to the Lemmensinstituut will amaze you with their folky/bluesy/jazz sounds at Cafe 't Vervolg. Come over and enjoy, free entrance!


21u30 - ...
Afterwards we will continue with some jazzy funk jam vibes!
Mics, drumkit, keys and amps provided. Bring your instrument/sticks and play along!

▼ Show More

Pater Damiaanplein, 1, 3000
Leuven
14 April , Saturday 20:30

More Events Nearby

 28 May , Monday
 Het Depot, Leuven
 28 May , Monday
 Provinciehuis Vlaams-Brabant, Leuven
 26 May , Saturday
 Het Narrenschip Vaart, Leuven
 30 May , Wednesday
 Het Depot, Leuven
 29 May , Tuesday
 STUK - House for Dance, Image & Sound, Leuven
 09 June , Saturday
 Faculteit Psychologie en Pedagogische Wetenschappen KU Leuven, Leuven
 18 June , Monday
 De Hoorn, Leuven
 26 May , Saturday
 Stadsschouwburg Leuven, Leuven
 08 June , Friday
 ROCCO, Leuven
 02 June , Saturday
 Standaard Boekhandel Leuven Diestsestraat, Leuven
 23 June , Saturday
 De Hoorn, Leuven
 09 June , Saturday
 Bloom, Leuven
 14 June , Thursday
 MAXIM'O, Leuven
 25 May , Friday
 , Leuven
 03 June , Sunday
 Bezoek de Kruidtuin Leuven, Leuven
 31 May , Thursday
 Materialise, Leuven
 19 June , Tuesday
 Wereldcafé.coop, Leuven
 25 May , Friday
 Dishcover, Leuven
 14 June , Thursday
 Materialise, Leuven
 08 June , Friday
 Dishcover, Leuven
 06 June , Wednesday
 ROCCO, Leuven
 09 June , Saturday
 De Hoorn, Leuven
 25 May , Friday
 De Hoorn, Leuven
 29 May , Tuesday
 KU Leuven Alumni, Leuven
 02 June , Saturday
 Dishcover, Leuven
 08 June , Friday
 FlowingYOGA, Leuven
 05 June , Tuesday
 Wereldcafé.coop, Leuven