Kinder- en tienermassage workshop + gratis online cursus

Kinder- en tienermassage workshop + gratis online cursus

Deze workshop leert je hoe je onderlinge massage kunt geven aan kinderen en tieners. Je krijgt inspiratie hoe je massage kunt combineren met muziek, liedjes, spelletjes, yoga, tekenen, verhalen en materialen (balletjes, stokken, veertjes, etc.). We gaan ook aan de slag met zelfmassage-, groepsmassage,

yogamassage en massagekaarten. De onderlinge massages zijn laagdrempelig en worden over de kleding heen uitgevoert zonder dat er gebruik wordt gemaakt van olie. Het kan in elke omgeving gegeven worden om rust en verbondenheid creëren. Bij het masseren gaat het om het leren omgaan met aanraking, het overleggen, rekening met elkaar houden, respect hebben voor elkaar en het plezier dat kinderen hier samen aan beleven. Kinderen en tieners die regelmatig worden gemasseerd, slapen en leren beter, zijn zich meer bewust van hun lichaam, respecteren eigen grenzen en die van anderen, zijn emotioneel sterker en hebben een betere weerstand tegen ziektes. Masseren helpt ook tegen faalangst, stress, hoofdpijn, buikpijn en concentratieproblemen. Daarnaast levert het een positieve bijdrage aan het bestrijden van pestgedrag.

▼ Show More

Operetteweg 92, 1323 VC
Almere-Stad
03 June , Sunday 10:30

More Events Nearby

 10 June , Sunday
 Almere City Run, Almere-Stad
 26 May , Saturday
 Almere Centrum, Almere-Stad
 02 June , Saturday
 Club Cell, Almere-Stad
 25 May , Friday
 Club Cell, Almere-Stad
 25 May , Friday
 Utrecht, Netherlands, Almere-Stad
 16 June , Saturday
 Tough Ground, Almere-Stad
 26 May , Saturday
 Poppodium De Meester, Almere-Stad
 09 June , Saturday
 Poppodium De Meester, Almere-Stad
 16 June , Saturday
 Poppodium De Meester, Almere-Stad
 14 June , Thursday
 Kunstlinie Almere Flevoland - KAF, Almere-Stad
 25 May , Friday
 Poppodium De Meester, Almere-Stad
 31 May , Thursday
 Club Cell, Almere-Stad
 17 June , Sunday
 Golfclub Almeerderhout, Almere-Stad
 02 June , Saturday
 Poppodium De Meester, Almere-Stad
 06 June , Wednesday
 Awesome Foundation Almere, Almere-Stad
 08 June , Friday
 Poppodium De Meester, Almere-Stad
 01 June , Friday
 Kunstlinie Almere Flevoland - KAF, Almere-Stad
 08 June , Friday
 PUUR Almere, welzijnscentrum voor Vitaliteit en Balans, Almere-Stad
 27 May , Sunday
 Ladonna edelstenenen mineralen www.ladonna.nl, Almere-Stad
 27 May , Sunday
 Kinepolis Almere, Almere-Stad
 02 June , Saturday
 Jip & Jan, Almere-Stad
 30 May , Wednesday
 BoatHouse Almere, Almere-Stad
 30 May , Wednesday
 Diggout SWOP, Almere-Stad
 03 June , Sunday
 Jip & Jan, Almere-Stad
 17 June , Sunday
 Jip & Jan, Almere-Stad
 25 May , Friday
 Topsportcentrum Almere, Almere-Stad
 10 June , Sunday
 Green Central, Almere-Stad
 03 June , Sunday
 Jip & Jan, Almere-Stad
 26 May , Saturday
 Almere City FC, Almere-Stad
 01 June , Friday
 Poppodium De Meester, Almere-Stad
 30 May , Wednesday
 BoatHouse Almere, Almere-Stad