Jungle By Night | Koninklijk Theater Carré

Jungle By Night | Koninklijk Theater Carré

Van Turkije tot Frankrijk, van Vlieland tot Mount Fuji, overal kennen ze Jungle By Night. De Amsterdamse band weet hoe je een festival laat kolken, een popzaal laat koken. En nu, acht jaar na oprichting, is Carré aan de beurt. De band is muzikaal doorgegroeid, stilistisch zijn er geen beperkingen meer.

Ze betreden het podium met spiksplinternieuwe muziek op zak. Inspiratie hiervoor deden ze op tijdens hun reizen en door het spelen met verschillende bands. De statigste zaal van Nederland gaat het warm krijgen. Heel warm. Trek je dansschoenen aan want de stoelen worden verwijderd!

▼ Show More

Amstel 115-125, 1018 EM
Amsterdam
24 November , Saturday 20:00

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam