Judas

Judas

Een psychologische theaterthriller naar de bestseller van Astrid Holleeder

Meer en Vaart 300, 1068 LE
Amsterdam
22 September , Saturday 20:15

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 October , Sunday
 TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam