Join the quizzzzzzz at De Jonge Admiraal

Join the quizzzzzzz at De Jonge Admiraal

Breek de maand met de pubquiz van De Jonge Admiraal.

Elke derde woensdag van de maand wordt er weer gequized bij De Jonge Admiraal.

Entreegeld doen wij niet aan en waar jij het voor doet is ons een groot raadsel!?

Lekker streberig laten zien hoe goed je bent? De bewonderende blikken van de verslagen

teams tijdens je zegetocht over het slagveld? Of gewoon dat gratis tapbiertje dat wij verstrekken om je overwinning te vieren?

Hoe werkt het?
- Je kan individueel of als team reserveren
- Dit doe je via quizenbijdja@gmail.com
- Een team heeft maximaal 5 teamleden
- Het maximaal aantal deelnemers is 60
- Gratis tapbier is er tijdens één speciaal aangekondigde vragenronde
- Gratis bier is er voor de winnaars om de overwinning te vieren
- Gratis bier is er voor de winnaars bij aanvang van de volgeden quiz
- En natuurlijk schieten we een polaroid van het winnende team voor onze wall of fame ;)

▼ Show More

Javastraat 149, 1094HE
Amsterdam
18 July , Wednesday 20:30

More Events Nearby

 28 July , Saturday
 Pride Amsterdam, Amsterdam
 09 August , Thursday
 RAI Amsterdam, Amsterdam
 26 July , Thursday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Summer of Love Events, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Melkweg Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Russland, Amsterdam
 12 August , Sunday
 Bitterzoet, Amsterdam
 03 August , Friday
 De Marktkantine, Amsterdam
 18 July , Wednesday
 De Jonge Admiraal, Amsterdam
 29 July , Sunday
 Park Frankendael, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Hiv Vereniging Regio Limburg, Amsterdam
 07 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 20 July , Friday
 Banda Bou catering, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 15 August , Wednesday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 14 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 23 July , Monday
 zeefdrukles.nl, Amsterdam
 04 August , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam