Jennie Lena in Paradiso Noord

Jennie Lena in Paradiso Noord

Jennie Lena blaast met haar krachtige vocalen nieuw leven in de muziek waarmee ze opgroeide: soul, R&B, jazz, 90's hiphop, gospel en funk. Dit jaar verschijnt haar nieuwe, zeer persoonlijke album 'It's Jennie'. Jennie brak in 2015 wereldwijd door na haar auditie bij 'The Voice'. Haar versie van 'Who's

Loving You' van Jackson 5 werd meer dan 28 miljoen keer bekeken. Sindsdien schrijven internationale blogs en celebrities over het zangtalent van Jennie.

Meer informatie: www.paradi.so/JennieLena
Alle genoemde tijden onder voorbehoud.

▼ Show More

IJpromenade 2
Amsterdam
16 October , Tuesday 19:30

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam