Išmok savimi pasikliauti! / Įgūdžių lavinimo seminaras moterims

Išmok savimi pasikliauti! / Įgūdžių lavinimo seminaras moterims

Per trejus metus intensyvaus darbo moteriškoje saviugdoje pastebėjome, jog nemaža dalis moterų pripažįsta, kad žino, kaip nori gyventi, jau seniai yra atradusios atsakymus į sau svarbius klausimus, tik vis DELSIA, ATIDĖLIOJA, NETURI DRĄSOS, NEMOKA SAVĘS MOTYVUOTI TROKŠTAMAI VEIKLAI.

Jei esi viena iš

tų atidedančių savo gyvenimą, patyliukais jį repetuojančių, ir vis dalinanti sau tuščius pažadus imtis veiksmų nuo pirmadienio, nuo naujų metų ir pan... tuomet šis seminaras skirtas būtent Tau!

Jei Tavo 2018-ųjų m. įsipareigojimų sau sąraše puikuojasi saviraiškos ir savirealizacijos klausimai, tuomet kviečiame į moteriškosios motyvacijos seminarą IŠMOK SAVIMI PASIKLIAUTI: be jokių „BET“, be jokių „TAČIAU“.

Šio praktinio moteriško susitikimo metu Tu tiek teoriškai, tiek praktiškai atsakysi sau į pagrindinius pasitikėjimo savo jėgomis klausimus:

♥ Kaip motyvuoti save siekti gerovės ir išsipildymo ir iš kur gauti tam energijos?
♥ Kokie yra moteriškos motyvacijos lygiai ir kaip juos pasitelkti saviraiškoje?
♥ Kodėl moteriai svarbu ugdyti mylinčią valią ir puoselėti savęs palaikymo jausmą?

Šios susitikimo metu pasidalinsime moteriškos saviugdos mokslo atradimais, moters prigimčiai tinkančiu savirealizacijos receptu, "step by step" instrukcija, kuri pasitarnaus kasdienybėje, ir UNIKALIA SAVIUGDOS PRAKTIKA, suteiksiančia energijos seniai lauktiems pokyčiams.

Seminaras skirtas jums, jei:
♥ Norite į savo gyvenimą pasikviesti daugiau jėgų įgyvendinti savo sumanymus;
♥ Šiame gyvenimo etape jaučiate, kad vidinis gyvenimas neatitinka išorinio ir norite imtis jį keisti, tik nežinote nuo ko pradėti;
♥ Siekiate giliau save pažinti, labiau suprasti ir drąsiau save išreikšti išoriniame pasaulyje.
♥ Ieškote veiksmingų priemonių gyventi pilnakraujį gyvenimą kasdien;
♥ Susiduriate su sunkumais realizuojant savus norus ir troškimus;
♥ Einate sąmoningumo keliu ieškodama to, kas jus stipriau susietų su moteriška prigimtimi.

Savikliova yra vidinė nepriklausomybė, leidžianti suvokti savo veiklą ir nuopelnus kaip ilgalaikį, pastovų dalyką ir neabejoti savo sėkme!

SEMINARĄ VEDA saviugdos trenerė, egzistencinio koučingo specialistė, tinkaraštininkė RAMINTA LAPINSKAITĖ ir sąmoningų santykių trenerė, Vedų astrologė, tantros praktikė SHANTI VIKTORIJA. Daugiau informacijos www.samoningisantykiai.lt

SUSITINKAME 2018 m. sausio 13 dieną, šeštadienį, 14.30 val. jogos studijoje BODHI, įsikūrusioje Jurbarko g. 2A. Truksime 2 val.

REGISTRACIJA: samoningisantykiai@gmail.com arba skambučiu 863989939 (Raminta)

INVESTICIJA: 14 Eur (mokama grynaisiais renginio vietoje) arba 22 Eur atėjus dviese su bičiule.

Išmokite pasikliauti savimi be išlygų!

▼ Show More

Jurbarko g. 2A, 47183
Kaunas
13 January , Saturday 14:30