Introdans | End of season

Introdans | End of season

Met de zomer in het vooruitzicht sluit Introdans het dansseizoen af met een ongekend opzwepende editie van END OF SEASON. De dansers excelleren in een voorstelling die geheel bestaat uit werk van de uit Barcelona afkomstige Cayetano Soto. Hij staat bekend om zijn sterke, eigenzinnige concepten en de

technische uitdagingen waar hij zijn dansers voor stelt, vooral in het complexe partnerwerk van zijn balletten. Sleutelwoorden zijn: hilarisch, sexy, excentriek, geestig, woest en uitbundig. Maar bovenal aanstekelijk en vrolijk. Na het zien van END OF SEASON kan de zomer maar beginnen!

▼ Show More

Velperbinnensingel 10, 6811 BP
Arnhem
29 June , Friday 20:30

More Events Nearby

 01 July , Sunday
 GelreDome, Arnhem
 28 June , Thursday
 ArnhemProeft, Arnhem
 27 June , Wednesday
 Outdoor Gelderland, Arnhem
 01 July , Sunday
 Burgers' Zoo, Arnhem
 27 June , Wednesday
 Musis Arnhem, Arnhem
 30 June , Saturday
 Sportcentrum Papendal, Arnhem
 04 July , Wednesday
 Luxor Live, Arnhem
 07 July , Saturday
 , Arnhem
 05 July , Thursday
 Binnenstad Arnhem, Arnhem
 30 June , Saturday
 Stadstheater Arnhem, Arnhem
 01 July , Sunday
 Königlicher Burgers' Zoo, Arnhem
 14 July , Saturday
 Luxor Live, Arnhem
 28 June , Thursday
 ArnhemProeft, Arnhem
 07 July , Saturday
 Luxor Live, Arnhem
 30 June , Saturday
 Yasalsa, Arnhem
 08 July , Sunday
 De Eusebius, Arnhem
 29 June , Friday
 Stadstheater Arnhem, Arnhem
 22 July , Sunday
 Flor de Fango, Arnhem
 29 June , Friday
 Stadstheater Arnhem, Arnhem
 17 July , Tuesday
 PrisonExperience, Arnhem
 14 July , Saturday
 Flor de Fango, Arnhem
 28 June , Thursday
 Stadstheater Arnhem, Arnhem
 01 July , Sunday
 Yasalsa, Arnhem
 05 July , Thursday
 Binnenstad Arnhem, Arnhem
 15 July , Sunday
 Musis Arnhem, Arnhem
 27 June , Wednesday
 Stadstheater Arnhem, Arnhem
 13 July , Friday
 Home of Zen, Arnhem
 08 July , Sunday
 Flor de Fango, Arnhem
 28 June , Thursday
 Stadstheater Arnhem, Arnhem