Het Nieuwe Lied - Samen Solo

Het Nieuwe Lied - Samen Solo

Op een avond van Het Nieuwe Lied geven een aantal talentvolle singer-songwriters een kort solo-optreden. Vaak aangevuld met een speciale gast. Elke voorstelling is verrassend anders. Het levenslied, kleinkunst en elektronische pop, alles komt voorbij. Het Nederlandse lied zoals je het nergens anders

hoort....oorspronkelijk, urgent en vol risico. En jij mag het van dichtbij meemaken!

Voltallig bestaat Het Nieuwe Lied uit: Dafne Holtland, Eva van Manen, Frank van Kasteren, Jan Groenteman, Maarten Ebbers, Peter van Rooijen, Tjeerd Gerritsen, Kiki Schippers en Flip Noorman.

Voor de line-up en gastoptredens per editie: www.hetnieuwelied.nl

- Barstensvol talent
- Fris en eigenzinnig
- Bevlogen en vernieuwend

In Theater PePijn mag je je drankje gewoon meenemen in de zaal.

▼ Show More

Nieuwe Schoolstraat 21-23, 2514 HT
The Hague
14 December , Friday 20:30

More Events Nearby

 24 October , Wednesday
 Zuiderstrandtheater, The Hague
 10 November , Saturday
 Paard, The Hague
 26 October , Friday
 Paard, The Hague
 01 November , Thursday
 Paard, The Hague
 31 October , Wednesday
 Houtwijk Info, The Hague
 20 October , Saturday
 Paard, The Hague
 20 October , Saturday
 Boekhandel Van Stockum, The Hague
 26 October , Friday
 Mens en Tuin, The Hague
 09 November , Friday
 Theater PePijn, The Hague
 21 October , Sunday
 saktiisha yoga centre, The Hague
 02 November , Friday
 Theater PePijn, The Hague