Hans Klok's House of Horror

Hans Klok's House of Horror

Hans Klok met zijn show Hans Klok's House of Horror al ruim 8 weken in Carré. Deze zomer staat hij opnieuw in Carré om het theater nog één keer om te toveren tot een waar House of Horror. De laatste kans om deze show, omarmd door pers en publiek, in Carré te zien!

Grote illusionisten uit het verleden

zijn op zoek naar Hans Klok. Zij dulden hem niet in hun magische cirkel en willen alleenheerser blijven in hun rijk vol geheimen. Hans is niet bang voor zijn rivalen en gaat met nieuwe illusies de strijd aan met de legendarische grootmeesters van weleer. Wie wint dit macabere spel in Hans Klok’s House of Horror? U zult in deze griezelversie een nieuwe Hans Klok en vele internationaal bekroonde circusacts zien. Met revolutionaire projecties en speciale effecten wordt u meegezogen in een mystieke wereld waarin niets is wat het lijkt.

▼ Show More

Amstel 115-125, 1018 EM
Amsterdam
15 August , Wednesday 20:00

More Events Nearby

 28 July , Saturday
 Pride Amsterdam, Amsterdam
 09 August , Thursday
 RAI Amsterdam, Amsterdam
 26 July , Thursday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Summer of Love Events, Amsterdam
 17 August , Friday
 Amsterdam, North Holland, Netherlands, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Melkweg Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Russland, Amsterdam
 12 August , Sunday
 Bitterzoet, Amsterdam
 03 August , Friday
 De Marktkantine, Amsterdam
 29 July , Sunday
 Park Frankendael, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Hiv Vereniging Regio Limburg, Amsterdam
 07 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 20 July , Friday
 Banda Bou catering, Amsterdam
 18 August , Saturday
 Blijburg Aan Zee, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 15 August , Wednesday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 14 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 23 July , Monday
 zeefdrukles.nl, Amsterdam
 04 August , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam