Hans Klok's House of Horror

Hans Klok's House of Horror

Hans Klok met zijn show Hans Klok's House of Horror al ruim 8 weken in Carré. Deze zomer staat hij opnieuw in Carré om het theater nog één keer om te toveren tot een waar House of Horror. De laatste kans om deze show, omarmd door pers en publiek, in Carré te zien!

Grote illusionisten uit het verleden

zijn op zoek naar Hans Klok. Zij dulden hem niet in hun magische cirkel en willen alleenheerser blijven in hun rijk vol geheimen. Hans is niet bang voor zijn rivalen en gaat met nieuwe illusies de strijd aan met de legendarische grootmeesters van weleer. Wie wint dit macabere spel in Hans Klok’s House of Horror? U zult in deze griezelversie een nieuwe Hans Klok en vele internationaal bekroonde circusacts zien. Met revolutionaire projecties en speciale effecten wordt u meegezogen in een mystieke wereld waarin niets is wat het lijkt.

▼ Show More

Amstel 115-125, 1018 EM
Amsterdam
15 August , Wednesday 20:00

More Events Nearby

 04 October , Thursday
 AFAS Live, Amsterdam
 11 October , Thursday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 15 October , Monday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 05 October , Friday
 Castle of Dance, Amsterdam
 21 October , Sunday
 TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
 07 October , Sunday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 23 September , Sunday
 Amsterdamse Bos, Amsterdam
 28 September , Friday
 Thrive Yoga, Amsterdam
 01 October , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam
 14 October , Sunday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 16 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 04 October , Thursday
 Indien, Amsterdam
 27 September , Thursday
 UNLP, Amsterdam
 27 September , Thursday
 Theater de Meervaart, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam