Handsome Poets | Kita Menari

Handsome Poets | Kita Menari

Van een handrem heeft Handsome Poets nooit gehoord. De band is altijd in beweging. Niet alleen vanwege de uiterst dansbare indiepop en de energieke live-shows maar ook omdat de groep sinds haar oprichting in 2008 geen seconde heeft stilgezeten. Hits als ‘Blinded’, ‘Dance (The War Is Over)’ en ‘Sky On

Fire’ brachten de Handsome Poets naar de hoofdpodia van onder andere Pinkpop, Lowlands en Concert at SEA. Een optreden in het Vondelpark Openluchttheater kan natuurlijk niet in dat rijtje ontbreken!

In het voorprogramma staat Kita Menari, met vele nieuwe dansbare verfrissende songs. De Indie-pop haalde met 'Young Lovers' in de U.K. de New Music Friday en plek 34 in de U.K. Spotify Virals. In Nederland kwam deze op plek 5 in de virals binnen. Na vele promo’s bij 3fm en radio 2 werd Kita Menari ‘Nieuwe naam’ op radio 2. Niet veel later werd ‘Young Lovers’ tot Topsong verkozen door de dj’s op radio 2. Mooie kans om nieuwe toppers te spotten!

▼ Show More

Vondelpark 5-A, 1071 AA
Amsterdam
22 July , Sunday 15:00

More Events Nearby

 04 October , Thursday
 AFAS Live, Amsterdam
 11 October , Thursday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 15 October , Monday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 05 October , Friday
 Castle of Dance, Amsterdam
 21 October , Sunday
 TCS Amsterdam Marathon, Amsterdam
 07 October , Sunday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 28 September , Friday
 Thrive Yoga, Amsterdam
 01 October , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam
 14 October , Sunday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 16 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 04 October , Thursday
 Indien, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 27 September , Thursday
 UNLP, Amsterdam
 27 September , Thursday
 Theater de Meervaart, Amsterdam
 20 October , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam