GGA: Blind Proeverij in Proeflokaal Arendsnest

GGA: Blind Proeverij in Proeflokaal Arendsnest

Elke eerste vrijdag van de maand wordt er in Proeflokaal Arendsnest een GGA (Geheim Genootschap Arendsnest) Proeverij gehouden. Er worden zes bieren blind geproefd, waarbij jij erachter moet komen welke bieren dit zijn én welk thema er in verscholen zit.

Lijkt het jou leuk om erachter te komen welke

bieren jij hebt gedronken en welk thema deze bieren delen? Ga de uitdaging aan en meldt je aan voor de GGA Proeverij! Opgeven kan door een mail te sturen naar peter@morebeer.nl. De kosten bedragen €12,50 per persoon of word lid van ons Geheim Genootschap Arendsnest.

Tot dan, proost!

▼ Show More

Herengracht 90, 1015 BS
Amsterdam
02 November , Friday 21:00

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam