Gdynia: Spotkanie informacyjne programu RITA

Gdynia: Spotkanie informacyjne programu RITA

Chcesz realizować projekty międzynarodowe w partnerstwie z organizacjami z Ukrainy, Armenii czy Kirgistanu*, ale nie wiesz, gdzie szukać na to środków?
Przyjdź na spotkanie informacyjne i poznaj ofertę programu RITA – Przemiany w regionie. Obecnie trwa nabór wniosków w wiosennej edycji konkursu grantowego:

www.programrita.org/nabory/wiosna-2018/, w ramach którego sfinansujemy projekty w obszarach: problemów społecznych i socjalnych; edukacji i wychowania; rozwoju przedsiębiorczości; dziedzictwa kulturowego; rozwoju i wsparcia trzeciego sektora; rozwoju i wsparcia samorządu lokalnego lub rozwoju niezależnych i nowoczesnych mediów.
Na spotkaniu omówimy zasady składania wniosków w konkursie, pokażemy formularz online i odpowiemy na pojawiające się pytania i wątpliwości. Spotkanie będzie też okazją do poznania przykładów już dofinansowanych projektów, a także innych elementów oferty programu RITA (jak granty wyjazdowe czy szkolenia), które mogą okazać się przydatne przy rozpoczynaniu współpracy międzynarodowej.
#programRITA

Prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu najpóźniej do 16 lutego (do godz. 12:00) mailowo na adres rita@fed.org.pl, z tytułem "spotkanie: Gdynia" (liczba miejsc ograniczona).

* Wskazane kraje są przykładowe - w programie można współpracować aż z 10 krajami obszaru b. ZSRR.

▼ Show More

Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych
adress is not specified
19 February , Monday 12:00