Eilen Jewell in Bitterzoet

Eilen Jewell in Bitterzoet

Al meer dan tien jaar staat Eilen Jewell bekend om haar subtiele, maar krachtige alternatieve americana songs die soms zelfs naar surf of rockabilly neigen, vergelijkingen met gewaardeerde collega’s uit de vrouwelijke songwriters gilde als Gillian Welch en Lucinda Williams worden dan ook snel getrokken.

Maar voor de uit Boise, Idaho afkomstige Jewell is de blues ook altijd een grote invloed geweest. Van de vroege Bettie Smith en Billie Holiday tot het elektrische geluid van Betty James, met een voorkeur voor vette en donkere blues. Vooral de zwoele en soepele frasering van ‘Lady Day’ is sterk bepalend voor de zang van Jewell. Met haar band kleedt ze de muziek verder uit. Op haar laatste album ‘Down Hearted Blues’ wordt dit nogmaals onderstreept door een geheel akoestische uitvoering van het gelijknamige nummer.

Kaarten zijn verkrijgbaar via http://paradi.so/EilenJewell-tickets

Meer info: http://paradi.so/EilenJewell

Tijden onder voorbehoud

▼ Show More

Spuistraat 2, 1012TS
Amsterdam
12 August , Sunday 19:30

More Events Nearby

 04 October , Thursday
 AFAS Live, Amsterdam
 11 October , Thursday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 02 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 15 October , Monday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 05 October , Friday
 Castle of Dance, Amsterdam
 07 October , Sunday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 23 September , Sunday
 Amsterdamse Bos, Amsterdam
 28 September , Friday
 Thrive Yoga, Amsterdam
 01 October , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam
 14 October , Sunday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 16 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 04 October , Thursday
 Indien, Amsterdam
 22 September , Saturday
 Theater de Meervaart, Amsterdam
 27 September , Thursday
 UNLP, Amsterdam
 27 September , Thursday
 Theater de Meervaart, Amsterdam