Ed Sheeran Londra Konser Turu Paketi

Ed Sheeran Londra Konser Turu Paketi

2017 yılının hemen başında çıkardığı 3. Stüdyo albümü ‘’÷’’da yer alan ‘’Shape of you’’ ve ‘’Castle on the hill’’ şarkılarıyla youtube’da 2 milyardan fazla izlenip ‘kariyer zirvesini yaşıyor. Evet, İngiliz şarkıcı Ed Sheeran’dan bahsediyoruz!

4 mayıs 2018’de başlayacağı ‘’European and UK Tour’’ ile

20’den fazla konser verecek olan Sheeran, 15 haziran cuma akşamı Londra’nın ünlü Wembley Stadyumunda unutulmaz bir konser için sizleri bekliyor.
POP Event & Travel’ın sizler için hazırlamış olduğu, konser bileti de dahil, 3 gece 4 gün sürecek Ed Sheeran Londra konser turu paketi ile 2. Bayramı yaşayın!

▼ Show More


London
14 June , Thursday 08:50

More Events Nearby

 07 July , Saturday
 BST Hyde Park, London
 07 July , Saturday
 London, United Kingdom, London
 14 July , Saturday
 BST Hyde Park, London
 08 July , Sunday
 BST Hyde Park, London
 07 July , Saturday
 BST Hyde Park, London
 01 July , Sunday
 Community Festival, London
 21 July , Saturday
 Lambeth Country Show, London
 13 July , Friday
 BST Hyde Park, London
 06 July , Friday
 BST Hyde Park, London
 24 June , Sunday
 Royal Albert Hall, London
 15 July , Sunday
 BST Hyde Park, London
 25 June , Monday
 Royal Albert Hall, London
 23 June , Saturday
 Chingford and Woodford Green, London
 15 July , Sunday
 Somerset House, London
 06 July , Friday
 Somerset House, London
 14 July , Saturday
 Avebury Stones, London
 30 June , Saturday
 fabriclondon, London
 06 July , Friday
 Roundhouse, London
 07 July , Saturday
 Goodmayes Park Recreation Ground, London
 29 June , Friday
 O2 Shepherds Bush Empire, London
 13 July , Friday
 Somerset House, London
 23 June , Saturday
 Imperial College Union - ICU, London
 15 July , Sunday
 Mauritius Open Air Festival, London
 21 July , Saturday
 O2 Forum Kentish Town, London
 14 July , Saturday
 Twickenham Stadium Events, London
 06 July , Friday
 Olympia London, London
 01 July , Sunday
 O2 Academy Brixton, London
 16 July , Monday
 O2 Arena London, London
 15 July , Sunday
 Twickenham Stadium Events, London
 16 July , Monday
 St. Paul's Cathedral, London
 07 July , Saturday
 Admiral Duncan, London
 29 June , Friday
 Scala, London
 11 July , Wednesday
 Ealing Beer Festival, London
 01 July , Sunday
 The Underworld Camden, London
 09 July , Monday
 The Brewery Ec1 4sd, London
 29 June , Friday
 Ace Cafe London Ltd, London