Dameszadel demonstratie – De Vondelcarrousel

Dameszadel demonstratie – De Vondelcarrousel

Geheel in de traditie van de grandeur en geschiedenis van de Hollandsche Manege geeft de unieke Vondelcarrousel weer een schitterende demonstratie van de schoonste rijkunst in dameszadel.

Om 13:30 uur bij De Hollandsche Manege. Het leukste uitje voor het hele gezin!

Naast het bijwonen van deze schitterende

demonstratie in traditionele kostuums van de 19e eeuw, kunt u ook een kijkje nemen in levend paardenmuseum.

Wist u dat sinds maart 2015 is de Vondelcarrousel opgenomen op de lijst met Nederlandse volkstradities in het kader van het UNESCO-verdrag over het behoud van immaterieel erfgoed – de onstoffelijke tegenhanger van de Wereld Erfgoedlijst.

▼ Show More

Vondelstraat 140, 1054 GT
Amsterdam
16 December , Sunday 13:30

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam