Dameszadel demonstratie – De Vondelcarrousel

Dameszadel demonstratie – De Vondelcarrousel

Geheel in de traditie van de grandeur en geschiedenis van de Hollandsche Manege geeft de unieke Vondelcarrousel weer een schitterende demonstratie van de schoonste rijkunst in dameszadel.

Om 13:30 uur bij De Hollandsche Manege. Het leukste uitje voor het hele gezin!

Naast het bijwonen van deze schitterende

demonstratie in traditionele kostuums van de 19e eeuw, kunt u ook een kijkje nemen in levend paardenmuseum.

Wist u dat sinds maart 2015 is de Vondelcarrousel opgenomen op de lijst met Nederlandse volkstradities in het kader van het UNESCO-verdrag over het behoud van immaterieel erfgoed – de onstoffelijke tegenhanger van de Wereld Erfgoedlijst.

▼ Show More

Vondelstraat 140, 1054 GT
Amsterdam
22 July , Sunday 13:30

More Events Nearby

 04 October , Thursday
 AFAS Live, Amsterdam
 11 October , Thursday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 02 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 15 October , Monday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 05 October , Friday
 Castle of Dance, Amsterdam
 07 October , Sunday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 23 September , Sunday
 Amsterdamse Bos, Amsterdam
 28 September , Friday
 Thrive Yoga, Amsterdam
 01 October , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam
 14 October , Sunday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 16 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 04 October , Thursday
 Indien, Amsterdam
 22 September , Saturday
 Theater de Meervaart, Amsterdam
 27 September , Thursday
 UNLP, Amsterdam
 27 September , Thursday
 Theater de Meervaart, Amsterdam