Dagcursus Fietsen Maken

Dagcursus Fietsen Maken

Wil je de onderhoudsbeurt aan jouw fiets zelf kunnen doen? Kom dan naar onze dagcursus Fietsen Maken! Wat kun je verwachten? Bij je eigen fiets leer je de meest voorkomende defecten repareren zoals een gebroken ketting, een slag in het wiel en de bekende lekke band. Ook afstelling van de remmen en versnellingen,

het vervangen van kabels en de keuze van de juiste componenten komt aan de orde. Monteren van nieuwe onderdelen kan natuurlijk ook.

Doel: Eigen fiets leren onderhouden.
Duur: 1 dag (6 uur) van 10.00 tot 16.00 uur.
Prijs: € 99,- inclusief btw (€ 82,- exclusief btw).
Startdatum: zaterdag 14 juli.
Overige data worden in de loop van 2018 bekend gemaakt.
Docent: Jaap Doornbos.
Groepsgrootte: 6 tot 8 personen.
Machines: eigen fiets & div. sleutelgereedschap.
Bijzonderheden: exclusief materiaal, exclusief lunch.

▼ Show More

Cruquiusweg 78a, 1019AJ
Amsterdam
14 July , Saturday 10:00

More Events Nearby

 07 December , Friday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 24 November , Saturday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 23 November , Friday
 AFAS Live, Amsterdam
 24 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 23 November , Friday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 01 December , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 December , Sunday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 25 November , Sunday
 Park Frankendael, Amsterdam
 25 November , Sunday
 , Amsterdam
 22 November , Thursday
 Calumet Photo NL, Amsterdam
 24 November , Saturday
 Gel Rock 'n' Roll vereniging, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 23 November , Friday
 Rumah Yoga, Amsterdam
 02 December , Sunday
 Latexrepair, latex kleding zelf maken, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam
 02 December , Sunday
 Nederland-kitetravel, Amsterdam