Dagcursus Fietsen Maken

Dagcursus Fietsen Maken

Wil je de onderhoudsbeurt aan jouw fiets zelf kunnen doen? Kom dan naar onze dagcursus Fietsen Maken! Wat kun je verwachten? Bij je eigen fiets leer je de meest voorkomende defecten repareren zoals een gebroken ketting, een slag in het wiel en de bekende lekke band. Ook afstelling van de remmen en versnellingen,

het vervangen van kabels en de keuze van de juiste componenten komt aan de orde. Monteren van nieuwe onderdelen kan natuurlijk ook.

Doel: Eigen fiets leren onderhouden.
Duur: 1 dag (6 uur) van 10.00 tot 16.00 uur.
Prijs: € 99,- inclusief btw (€ 82,- exclusief btw).
Startdatum: zaterdag 14 juli.
Overige data worden in de loop van 2018 bekend gemaakt.
Docent: Jaap Doornbos.
Groepsgrootte: 6 tot 8 personen.
Machines: eigen fiets & div. sleutelgereedschap.
Bijzonderheden: exclusief materiaal, exclusief lunch.

▼ Show More

Cruquiusweg 78a, 1019AJ
Amsterdam
14 July , Saturday 10:00

More Events Nearby

 04 October , Thursday
 AFAS Live, Amsterdam
 11 October , Thursday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 02 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 15 October , Monday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 05 October , Friday
 Castle of Dance, Amsterdam
 07 October , Sunday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 23 September , Sunday
 Amsterdamse Bos, Amsterdam
 28 September , Friday
 Thrive Yoga, Amsterdam
 01 October , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam
 14 October , Sunday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 16 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 04 October , Thursday
 Indien, Amsterdam
 22 September , Saturday
 Theater de Meervaart, Amsterdam
 27 September , Thursday
 UNLP, Amsterdam
 27 September , Thursday
 Theater de Meervaart, Amsterdam