Dagcursus Fietsen Maken

Dagcursus Fietsen Maken

Wil je de onderhoudsbeurt aan jouw fiets zelf kunnen doen? Kom dan naar onze dagcursus Fietsen Maken! Wat kun je verwachten? Bij je eigen fiets leer je de meest voorkomende defecten repareren zoals een gebroken ketting, een slag in het wiel en de bekende lekke band. Ook afstelling van de remmen en versnellingen,

het vervangen van kabels en de keuze van de juiste componenten komt aan de orde. Monteren van nieuwe onderdelen kan natuurlijk ook.

Doel: Eigen fiets leren onderhouden.
Duur: 1 dag (6 uur) van 10.00 tot 16.00 uur.
Prijs: € 99,- inclusief btw (€ 82,- exclusief btw).
Startdatum: zaterdag 14 juli.
Overige data worden in de loop van 2018 bekend gemaakt.
Docent: Jaap Doornbos.
Groepsgrootte: 6 tot 8 personen.
Machines: eigen fiets & div. sleutelgereedschap.
Bijzonderheden: exclusief materiaal, exclusief lunch.

▼ Show More

Cruquiusweg 78a, 1019AJ
Amsterdam
14 July , Saturday 10:00

More Events Nearby

 28 July , Saturday
 Pride Amsterdam, Amsterdam
 09 August , Thursday
 RAI Amsterdam, Amsterdam
 26 July , Thursday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Summer of Love Events, Amsterdam
 17 August , Friday
 Amsterdam, North Holland, Netherlands, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Melkweg Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Russland, Amsterdam
 12 August , Sunday
 Bitterzoet, Amsterdam
 03 August , Friday
 De Marktkantine, Amsterdam
 29 July , Sunday
 Park Frankendael, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Hiv Vereniging Regio Limburg, Amsterdam
 07 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 20 July , Friday
 Banda Bou catering, Amsterdam
 18 August , Saturday
 Blijburg Aan Zee, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 15 August , Wednesday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 14 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 23 July , Monday
 zeefdrukles.nl, Amsterdam
 04 August , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam