Cursus Zelf Massage

Cursus Zelf Massage

Met deze zelfmassage les leer je luisteren naar jouw eigen lichaam door het registreren van jouw pijnen en/of ongemakken. Wij gebruiken meditatie, ademhalingstechnieken en stretch oefeningen om dieper in je eigen systeem te komen. Je brengt je adem en aandacht naar de juiste plekken en leert technieken

om deze punten te masseren zodat je je eigen lichaam kan verlichten.

Je leert jouw eigen gebruiksaanwijzing te kennen en vindt de aanwijzingen die je nodig hebt om te weten waar jouw balans ligt en hoe je dagelijkse zaken als dromen/informatie/emoties/oordelen/pijnen verwerkt. Door de zelfmassage leer je steeds beter te voelen wie jij werkelijk bent, waar je voor staat en waar jouw aandachtspunten liggen.

Elke cursus bestaat uit 5 lessen op vrijdag van 11:00 - 12:30.

Locatie: Rumah Yoga, Asterweg 20E2, 1032 HN Amsterdam

Cursus data:

1. 4-11-18-25 mei + 1 juni
2. 15-22-29 juni + 6-13 juli
3. 7-14-21-28 sept + 5 oct
4. 19-26 oct + 2-9-16 nov
5. 23-30 nov + 7-14-21 dec

Inschrijven kan door een email te sturen naar Marin Dijkman:

marin@massagemarin.nl

Geef even aan voor welke training of workshop je wilt inschrijven en voor welke data.

▼ Show More

Asterweg 20E2, 1031HN
Amsterdam
23 November , Friday 11:00

More Events Nearby

 03 November , Saturday
 Museumnacht Amsterdam, Amsterdam
 23 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 10 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 30 October , Tuesday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 02 November , Friday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 27 October , Saturday
 Cruise Inn Rock 'n Roll café, Amsterdam
 03 November , Saturday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 02 November , Friday
 Proeflokaal Arendsnest, Amsterdam
 11 November , Sunday
 Noord Straalt, Amsterdam
 25 October , Thursday
 Mirror Centre, Amsterdam
 18 November , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam
 19 November , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam