Cross-Linx 2019 • De Doelen Rotterdam

Cross-Linx 2019 • De Doelen Rotterdam

Op 17 maart 2019 komt Cross-Linx weer naar de Doelen in Rotterdam. Ben jij erbij? Meer informatie over Super Early-Birds, het programma en meer vind j

e natuurlijk als eerste in dit evenement. Wees erbij!

▼ Show More

Schouwburgplein 50, 3012 CL
Rotterdam
17 March , Sunday 18:00

More Events Nearby

 26 October , Friday
 Rotterdam Ahoy, Rotterdam
 28 October , Sunday
 Rotterdam Ahoy, Rotterdam
 29 October , Monday
 Theater Rotterdam, Rotterdam
 13 November , Tuesday
 Rotterdam Ahoy, Rotterdam
 24 October , Wednesday
 Wildlife Film Festival Rotterdam - WFFR, Rotterdam
 09 November , Friday
 van Donge en de Roo stadion, Rotterdam
 04 November , Sunday
 LantarenVenster, Rotterdam
 26 October , Friday
 LantarenVenster, Rotterdam
 25 October , Thursday
 Rotterdam Ahoy, Rotterdam
 28 October , Sunday
 Lutherse Andreaskerk Rotterdam, Rotterdam
 20 October , Saturday
 Podium Grounds, Rotterdam
 20 October , Saturday
 Bax Music Rotterdam - Peter Verspuy, Rotterdam