Cesta Za Vínem K Neziderskému Jezeru

Cesta Za Vínem K Neziderskému Jezeru

Termín: 16. června 2018 odjezd 7,30 hod /sraz účastníků 7,15 hod/
Cena : 1.950 Kč
Program:
7.30 hod. odjezd autobusem od Viného sklepa, Hlinky 106,Brno
10.00 hod. Návštěva vinařství WEINGUT SCHEIBLHOFER Halbturnerstraße 1, Andau
13.00 hod. Návštěva Vinařství Klein s ochutnávkou a malým občerstvením
15.00

hod. Projížďka lodí po Neziderském jezeře a grilováním a vínem
21.-22.00 Návrat do Brna

Cena zahrnuje:
Cestu autobusem se snídaní a vinným občerstvením na cestu
Ochutnávku vín ve Vinařství Klein
Výlet lodí včetně grilování a vína
Úhrada zájezdu: do 20. května 2018
hotově na ochutnávce nebo v Moravské bance vín, Hlinky 88, Brno
Platba převodem na účet 3010047615/6800
Ochutnávka ve WEINGUT SCHEIBLHOFER je za příplatek 14 € /úhrada v autobusu/
Informace a kontakt: Irena Svobodová, tel. 602 586 090
e-mail: irena.svobodova@bankavin.cz , bankavin@bankavin.cz
www.bankavin.cz

▼ Show More


Brno
16 June , Saturday 07:15

More Events Nearby

 29 June , Friday
 SONO Music Club, Brno
 06 July , Friday
 m13 klub, Brno
 21 June , Thursday
 Kabinet MÚZ, Brno
 06 July , Friday
 Retro Muzeum Na Statku, Brno
 02 July , Monday
 Art Factory, Brno
 28 June , Thursday
 Autodrom Brno, Brno
 09 July , Monday
 Art Factory, Brno
 14 July , Saturday
 Vesna, Brno
 02 July , Monday
 Art Factory, Brno
 09 July , Monday
 Fakulta sportovních studií MU, Brno
 29 June , Friday
 Aikido SKP Kometa Brno, Brno
 30 June , Saturday
 Movement Education, Brno
 09 July , Monday
 Moravská galerie dětem, Brno
 22 June , Friday
 Tenisová škola Brno, Brno
 11 July , Wednesday
 JUMP-TANDEM/Dropzone Prostějov, Brno
 02 July , Monday
 Kytarový Institut, Brno
 09 July , Monday
 Fusion / dance studio, Brno
 22 June , Friday
 Brünn, Czech Republic, Brno
 16 July , Monday
 Duhový ráj - Mateřské a mezigenerační centrum s baby kavárnou v Brně-Lesné, Brno
 03 July , Tuesday
 Transkarpatia.cz, Brno
 16 July , Monday
 Jazyková škola Hello Brno, Brno
 22 June , Friday
 BURANTEATR, Brno
 17 July , Tuesday
 Transkarpatia.cz, Brno
 22 June , Friday
 SVČ Lužánky - pracoviště Lata, Brno
 06 July , Friday
 JUMP-TANDEM/Dropzone Prostějov, Brno
 10 July , Tuesday
 JUMP-TANDEM/Dropzone Prostějov, Brno
 05 July , Thursday
 Schottland, Brno
 01 July , Sunday
 Biskupský Dvůr, Brno
 22 June , Friday
 JUMP-TANDEM/Dropzone Prostějov, Brno
 16 July , Monday
 ArtSchool | Art's Cool, Brno
 30 June , Saturday
 Thermo Fisher Scientific CZ - dříve FEI, Brno
 30 June , Saturday
 Biskupský Dvůr, Brno
 29 June , Friday
 Biskupský Dvůr, Brno