Cameretten - Finalistentournee

Cameretten - Finalistentournee

De strijd om de winst van Cameretten Festival 2019 is gestreden! Na de selecties, workshops, try-outs, de halve finale en finale is het nu tijd voor de winnaars om op tournee te gaan.
De drie aanstormende cabarettalenten staan te popelen. Bereid je voor op een avond keihard lachen!

De historie van Cameretten:

In 1966 organiseert een groep studenten een cabaretfestival vernoemd naar een plein in hartje Delft. Een succes! Het festival groeit uit tot één van de grootste cabaretfestivals van Nederland. Ruim vijftig jaar verder en Cameretten Festival is nog steeds hét platform dat jong cabarettalent herkent, begeleidt en presenteert aan het grote publiek.

- Talentspotten
- Verrassend
- Jij was erbij!

In Diligentia is het toegangsbewijs altijd inclusief garderobe en een drankje.

▼ Show More

Lange Voorhout 5, 2514 EA
The Hague
18 May , Saturday 20:15

More Events Nearby

 24 October , Wednesday
 Zuiderstrandtheater, The Hague
 10 November , Saturday
 Paard, The Hague
 26 October , Friday
 Paard, The Hague
 01 November , Thursday
 Paard, The Hague
 31 October , Wednesday
 Houtwijk Info, The Hague
 20 October , Saturday
 Paard, The Hague
 20 October , Saturday
 Boekhandel Van Stockum, The Hague
 26 October , Friday
 Mens en Tuin, The Hague
 09 November , Friday
 Theater PePijn, The Hague
 21 October , Sunday
 saktiisha yoga centre, The Hague
 02 November , Friday
 Theater PePijn, The Hague