Billy Ocean + Sarah-Jane in Paradiso

Billy Ocean + Sarah-Jane in Paradiso

Billy Ocean, een van de grootste Britse zangers ooit, verkocht in zijn carrière meer dan 30 miljoen albums. In de jaren ‘70 en ‘80 scoorde hij internationale hits als ‘When the going gets tough, the tough get going’ en ‘Get outta my dreams, get into my car’. Nog steeds is de muzikant actief en toert

met grote regelmaat en met groot succes, want het enthousiasme onder zijn fans is er door de jaren heen niet minder op geworden.

Voorprogramma: Sarah-Jane Musiq
Voordat ze met haar solocarrière begon, was Sarah-Jane zangeres voor grote Nederlandse namen als Sabrina Starke en Glennis Grace. Daarnaast heeft ze ook met internationale artiesten gewerkt als RitaMarley en verzorgde de aftershow van D'Angelo. In 2012 besloot Sarah-Jane een ander pad te volgen en solo te gaan en gooide hoge ogen met singles als ‘Psychedelic Love’ en ‘Letter To The Moon’, waarmee ze optredens op North Sea Jazz Festival en Eurosonic Noorderslag scoorde. Daarbij werd ze door Radio 6 uitgeroepen tot New Soul and Jazz Talent. Met haar waanzinnige stem zoekt ze de grenzen op tussen neo-soul en rauwe funk. Onlangs stond ze nog in een uitverkocht Paradiso met haar eigen show, vanavond warmt ze de zaal op voor Billy Ocean.

Meer info en kaarten: www.paradi.so/BillyOcean
Alle genoemde tijden onder voorbehoud

▼ Show More

Weteringschans 6-8, 1017SG
Amsterdam
26 July , Thursday 19:00

More Events Nearby

 28 July , Saturday
 Pride Amsterdam, Amsterdam
 09 August , Thursday
 RAI Amsterdam, Amsterdam
 26 July , Thursday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Summer of Love Events, Amsterdam
 17 August , Friday
 Amsterdam, North Holland, Netherlands, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Melkweg Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
 21 July , Saturday
 Russland, Amsterdam
 12 August , Sunday
 Bitterzoet, Amsterdam
 03 August , Friday
 De Marktkantine, Amsterdam
 29 July , Sunday
 Park Frankendael, Amsterdam
 25 July , Wednesday
 Hiv Vereniging Regio Limburg, Amsterdam
 07 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 20 July , Friday
 Banda Bou catering, Amsterdam
 18 August , Saturday
 Blijburg Aan Zee, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 31 July , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 15 August , Wednesday
 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
 14 August , Tuesday
 Bootcamp Amsterdam Oost, Amsterdam
 23 July , Monday
 zeefdrukles.nl, Amsterdam
 04 August , Saturday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 22 July , Sunday
 De Hollandsche Manege, Amsterdam