Billy Ocean + Sarah-Jane in Paradiso

Billy Ocean + Sarah-Jane in Paradiso

Billy Ocean, een van de grootste Britse zangers ooit, verkocht in zijn carrière meer dan 30 miljoen albums. In de jaren ‘70 en ‘80 scoorde hij internationale hits als ‘When the going gets tough, the tough get going’ en ‘Get outta my dreams, get into my car’. Nog steeds is de muzikant actief en toert

met grote regelmaat en met groot succes, want het enthousiasme onder zijn fans is er door de jaren heen niet minder op geworden.

Voorprogramma: Sarah-Jane Musiq
Voordat ze met haar solocarrière begon, was Sarah-Jane zangeres voor grote Nederlandse namen als Sabrina Starke en Glennis Grace. Daarnaast heeft ze ook met internationale artiesten gewerkt als RitaMarley en verzorgde de aftershow van D'Angelo. In 2012 besloot Sarah-Jane een ander pad te volgen en solo te gaan en gooide hoge ogen met singles als ‘Psychedelic Love’ en ‘Letter To The Moon’, waarmee ze optredens op North Sea Jazz Festival en Eurosonic Noorderslag scoorde. Daarbij werd ze door Radio 6 uitgeroepen tot New Soul and Jazz Talent. Met haar waanzinnige stem zoekt ze de grenzen op tussen neo-soul en rauwe funk. Onlangs stond ze nog in een uitverkocht Paradiso met haar eigen show, vanavond warmt ze de zaal op voor Billy Ocean.

Meer info en kaarten: www.paradi.so/BillyOcean
Alle genoemde tijden onder voorbehoud

▼ Show More

Weteringschans 6-8, 1017SG
Amsterdam
26 July , Thursday 19:00

More Events Nearby

 04 October , Thursday
 AFAS Live, Amsterdam
 11 October , Thursday
 Ziggo Dome, Amsterdam
 02 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 15 October , Monday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 05 October , Friday
 Castle of Dance, Amsterdam
 07 October , Sunday
 Paradiso Amsterdam, Amsterdam
 23 September , Sunday
 Amsterdamse Bos, Amsterdam
 28 September , Friday
 Thrive Yoga, Amsterdam
 01 October , Monday
 De Nieuwe Yogaschool, Amsterdam
 14 October , Sunday
 Dierenopvang Amsterdam, Amsterdam
 16 October , Tuesday
 Paradiso Noord - Tolhuistuin, Amsterdam
 04 October , Thursday
 Indien, Amsterdam
 22 September , Saturday
 Theater de Meervaart, Amsterdam
 27 September , Thursday
 UNLP, Amsterdam
 27 September , Thursday
 Theater de Meervaart, Amsterdam